PDA

View Full Version : The Crew - Co dalej ?

wilku1991-PL
04-19-2017, 05:21 AM
Cześć!

Gram w The Crew od bety, a więc od początku śledzę zmiany jakie w tej grze zachodzą. Moje próby pisania do supportu nie wiele pomogły, więc być może tutaj uda mi się przynajmniej rozpocząć dyskusję, a może ktoś pewne sugestie podeśle prosto do 'centrali' :)

Zrobiłem w tej grze wszystko co można było zrobić, przejechałem każdy wyścig, każdą misję frakcyjną (wiele razy), mniej więcej na bieżąco jeżdżę pościgi z najnowszym dodatkiem oraz wykonuję zadania do kwalifikacji Summit. I to w sumie wszystko, nic więcej się nie dzieje. Czasem organizowane są wyzwania społecznościowe, które i tak są mało atrakcyjne, a nagrody również nie powalają (ostatnio można było wygrać naklejki).
Jak wspomniałem, pisałem już do supportu, że potencjał w tym tytule jest naprawdę duży, o ile pewne kwestie techniczne można ogarnąć, o tyle wydaję mi się, że ta gra skończy nie mal tak samo, jak NFS World. (kto nie wie, niech się dowie).

Czego brakuje The Crew według mnie?

- Nowe trasy w trybie PvP
- Nowe misje dla frakcji
- Edytor/kreator naklejek
- Zmian w konkurencjach do kwalifikacji Summit
- Kompletnego przebalansowania aut (obecnie większość graczy jeździ jednym MOŻE dwoma autami w danej specjalizacji)
- Nowe auta ( wciąż brakuje klasyków motoryzacji i popkultury). Chociaż tutaj zdaję sobie sprawę, że budżet może nie podołać takiemu wyzwaniu. Poziomu Forzy Horizon 3 nie da się tu osiągnąć zapewne przez kolejne 3 lata , o ile ta gra będzie jeszcze działać.
- Nowych aktywności na mapie, wyzwań, testów, znajdziek (podobno Ubisoft to lubi), może nawet rozszerzenia fabularnego lub kompletnie nowej)

Jak na tak duża mapę, którą Ubisoft nam zaoferowało, to jestem obecnie znudzony. Nie mam już co robić w tej grze oprócz Summitów. Czy to jest celowa strategia, aby świadomie odciągać graczy od tego tytułu, a w konsekwencji wyłączyć serwery? Czy może to brak pieniędzy? A może brak pomysłu i inwencji ?