PDA

View Full Version : Błąd przy włączeniu gry - nie można uzsykać dostępu do folderu danych

Grizzley_
04-28-2017, 11:18 AM
Witam,

Mam taki problem, że podczas uruchomiania gry wyskakuje mi error: "nie można uzyskać dostępu do folderu danych. prosimy o usunięcie następującego katalogu:C/Program data/ For honor data". Nie mam nigdzie takiego katalogu, co mam robić?

Pozdrawiam

ByDLak125_PL
04-29-2017, 05:21 AM
Każdy na PC ma taki folder, tylko komunikat jest uniwersalny i nie wie jakiego Windowsa masz, albo źle podałeś ścieżkę. Zrób screena i wrzuć tutaj. Podaję niżej screen z Windows 10.
Usunąłem ten kąśliwy komentarz. :)

https://images84.fotosik.pl/537/0dff4829976a3bd7.png

Grizzley_
04-29-2017, 09:09 AM
Kąśliwy komentarz był zbędny. Wpisuję %appdata% i nie pojawia się żaden katalog For Honor. Obecnie pobieram grę ponownie, ale problem wciąż występuje.

Little_Butcher
05-05-2017, 05:44 PM
Witam,
Dzisiaj wystąpił u mnie dokładnie ten sam problem. Mam Win7 i również nigdzie takowego katalogu nie posiadam.

EDIT 1:
Witam,
Czy ktoś może spotkał się z czymś podobnym? jeśli tak to proszę o info jak można usunąć ten problem. Jestem w kontakcie z pomocą techniczną, niestety pierwsze porady nie przyniosły efektu (jedyny skutek, to taki, że już nie wywala błędu, tylko gra się nie uruchamia - po kilkunastu minutach mielenia ja wyłączyłem).

EDIT 2:
Witam,
Skoro nikt się nie kwapił żeby coś napisać, to sam napiszę, może się komuś przyda.
Dzięki pomocy ze strony Obsługi Klienta, udało mi się problem rozwiązać. Ostatecznie pomogło reinstalowanie Uplaya (oczywiście po wcześniejszym odinstalowaniu i wyautowaniu wszelkich śladów po nim).
Pozdrawiam