PDA

View Full Version : Operacja Health

ImFunnyMan
05-11-2017, 06:32 PM
Droga Zuzu, gdzie gracze posiadający przepustkę sezonową powinni się zwrócić po zwrot pieniędzy?

kf3rcik
05-11-2017, 07:06 PM
Za co chcesz zwrot i dlaczego?
SP daje Ci dostęp do 8 nowych operatorów zadarmo (których dostaniesz) i kilka bajerów kosmetycznych. Który z tych punktów jest złamany?

"8 nowych operatorów na Rok 2 (z 4 Sezonów)
8 wyjątkowych osprzętów głowy
8 wyjątkowych uniformów
ozdobę R6 Karbon
600 Kredytów R6
PRZYWILEJE VIP

7-dniowy wcześniejszy dostęp do nowych operatorów
10% zniżka w sklepie
5% więcej punktów Rozgłosu
2 dodatkowe wyzwania dzienne"

Czego z tego nie dostaniesz?

ImFunnyMan
05-11-2017, 07:20 PM
.

kf3rcik
05-11-2017, 07:26 PM
Zanim zaczniesz się wypowiadać na forach publicznych - włącz mózg.

Rozrysowałem Ci, byś skumał, bo po obrazkach łatwiej zrozumieć niż po przeczytaniu tekstu.

https://images82.fotosik.pl/565/d5fddb8036a81446.jpg

ImFunnyMan
05-11-2017, 07:42 PM
Fakt, moje niedopatrzenie. Jednak słowo "skumał" nie występuje w słowniku. Więc proponuje wysilić mózg by używać słów które istnieją... Dodam jeszcze że inne były założenia przepustki sezonowej gdy zaczynał się sezon 2, np. miały być 4 mapy a nie trzy.

kf3rcik
05-11-2017, 07:55 PM
Przepustka sezonowa nie obejmuje map.
W poście wyżej masz wymienione co obejmuje.

Po drugie - bardzo proszę, o nie zarzucanie mi, że nie używam mózgu - słowo "skumać" jest w Słowniku Języka Polskiego - sprawdź sam, jak nie wierzysz.

Nie musisz mi odpowiadać, bo jeszcze nie daj boże skompromitujesz się kolejny raz.

ImFunnyMan
05-11-2017, 08:07 PM
Owszem znajduje się zwrot "skumać się" a nie słowo "skumać", to slang.
http://s2.ifotos.pl/mini/RB6RoadMa_aaqahnw.jpg (http://ifotos.pl/z/aaqahnw/)

Tak wyglądał plan na sezon drugi, jeżeli wg Ciebie to jest to samo co zamieściłeś powyżej to gratuluje...

kf3rcik
05-11-2017, 08:17 PM
Zapytaj nauczycielki j. polskiego jak pójdziesz jutro do szkoły.

Nie - to nie jest to samo co zamieściłem powyżej, przeczytaj drugi post - tam masz informację co zawiera przepustka sezonowa (nie przypuszczałem, że będę musiał pisać w 7 postowym temacie numer posta).

Poza tym, obrazek NIE POKAZUJE co znajduje się w SP, czyli za co zapłaciłeś.

Z każdym kolejnym postem jest tylko gorzej...

ImFunnyMan
05-11-2017, 08:22 PM
Skończ gimnazjum... NIEMA SŁOWA "SKUMAŁ" ciężko to zrozumieć gimnazjaliście?

Popatrz na plan wydawniczy, pokazują 2 nowe postacie oraz 1 nową mapę co kwartał (kwartał to okres trzech miesięcy), obecne założenia pokazują co innego. Jeżeli gracz zdecydował się na zakup przepustki sezonowej ponieważ chciał zagrać wcześniej operatorami GROM (dwoma) a okazuje się że zagra najpierw jednym potem drugim to wg ciebie to jest to samo?

Wyszczekaj się w szkole i skończ gimnazjum, znajdź pracę i wydawaj swoje pieniądze na gry. Wtedy może zrozumiesz że to nie fair zmieniać zasady gry w trakcie gry...

kf3rcik
05-11-2017, 08:45 PM
"Nie ma" piszemy oddzielnie...

Nie moja rola w tym, by uczyć Cię języka polskiego, od tego są nauczyciele, ale jak się nie chodzi do szkoły tylko gra, to wtedy powstają takie posty jak Twój (nr 9 - zaznaczam byś wiedział), ale jako iż jestem dobrym człowiekiem, co nieco napomknę:
Oczywiście, że nie ma w słowniku takiego słowa jak "skumał", ponieważ słowo "skumał" to słowo "skumać" odmienione przez osoby - JA SKUMAŁEM, TY SKUMAŁEŚ, ON SKUMAŁ. W słowniku są wpisane nieodmienione wyrazy, by każdy, posiadający choć trochę ilorazu inteligencji zrozumiał (użyłem słowa polskiego) i sobie sam odmienił.
W słowniku istnieje słowo "skumać" występuje z zaimkiem "się", dlaczego? O to może zapytasz nauczycielkę polskiego tak jak nadmieniłem w poście numer 8.
W słowniku PWN, masz nawet przykłady podane:
"... samego siebie. Niby to takie oczywiste, a wciąż tego nie skumał.
W końcu znalazł pokój. Okazało się, że nie ma wystarczająco..."
"podglądanie. Widziałeś przecież imprezkę w "Belzekomie". I co? Nic nie skumałeś? Zaraz... Jak to nazywają? Wojeryzm. Tak? Jesteś jedynie widmem patrzącej..."
To pasuje IDEALNIE do mojego postu.

Przeczytaj jeszcze raz mój drugi post, tylko tym razem UWAŻNIE.
Jak już przeczytasz, odpowiedz na pytanie: Dostaniesz, dzięki SP, wcześniejszy dostęp do operatorów?
Odpowiem za Ciebie: Dostaniesz.
Roadmap to tylko sugestia, informacja, która może się zmienić, tak jak to miało miejsce.

ImFunnyMan
05-11-2017, 08:48 PM
Wypinaj się dalej i czerp z tego przyjemność... Tylko ciekawe czy ci się to spodoba jak zaczniesz wydawać swoje pieniądze.

Skumać, skumać się... gratuluję po raz drugi...

kf3rcik
05-11-2017, 08:56 PM
No patrz, wydaję swoje własne pieniądze.

Dziwne jest to, że piszesz o szczekaniu, a sam szczekasz w odpowiedzi na moje wyjątkowo grzeczny ton wypowiedzi i posty.

Czy mam satysfakcję? Na pewno troszkę tak, bo nie wydałem pieniędzy na SP - to raz, po drugie, nadal bym nie szczekał, ponieważ czytam ze zrozumieniem i wiem co bym kupił.

ImFunnyMan
05-11-2017, 09:03 PM
Jeżeli wiesz co byś kupił to porównaj proszę plan zawierający operatorów GROM z obu grafik i odpowiedz czy są takie same...

kf3rcik
05-11-2017, 09:09 PM
Człowieku skumaj to wreszcie. Nie wiem, czy jesteś taki niedorozwinięty, czy tylko udajesz, albo nie dorosłeś do samodzielnego myslenia i trzeba Ci w tym pomóc.

Kupując SP dostajesz:

8 nowych operatorów na Rok 2 (z 4 Sezonów)
8 wyjątkowych osprzętów głowy
8 wyjątkowych uniformów
ozdobę R6 Karbon
600 Kredytów R6
PRZYWILEJE VIP

7-dniowy wcześniejszy dostęp do nowych operatorów
10% zniżka w sklepie
5% więcej punktów Rozgłosu
2 dodatkowe wyzwania dzienne

Nie ma mowy o ŻADNYCH MAPACH i ŻADNYM INNYM CONTENCIE! Wszystko to co dostaniesz, jest zawarte w opisie i TO DOSTANIESZ! Nie ma napisane kiedy!
Plan wydawniczy nie jest w ogóle związany z SP i plan wydawniczy ma to do siebie, ŻE MOŻE SIĘ ZMIENIĆ!!!