PDA

View Full Version : Brak POLSKIEGO SEZONU!

loop6655
05-11-2017, 06:55 PM
Czy wy tam w UBI macie rowno pod sufitem? Dlaczego usuneliscie POLSKI SEZON???? Ja sie pytam dlaczego oszukaliscie nas mowiac o POLSKIM SEZONIE !!!! Miala byc MAPA i jej nie bedzie za to bedzie mapa Azjatów. KIedy dodacie POLSKA MAPE klamliwe zabojady???

kf3rcik
05-11-2017, 07:12 PM
Już tak nie przezywaj, i tak nie miało być Polaków, więc ciesz się, że chociaż operatorów dodadzą.

Gronek31
05-12-2017, 12:43 AM
Operation Socks in onion sandals. Proszę Ubi, skoro tak ciężko było wam wymyślić nazwę sezonu polskiego, że aż go musieliście anulować. Wstyd, Francję a Polskę dzieli jedno państwo ale wy wolicie robić sezony jakimś dalszym sąsiadom, azjatyckim krajom w których pewnie nawet nie grają w R6... bo im nie wolno :D. Super, nie ma to jak olać duży kraj 312tyśkm2 38mln ludzi, dla kraju.... a nie sorry :p Hongkong to nawet nie jest krajem 1,1tyskm2 7mln ludzi... grubo serwery aż huczą. Korea płd to jeszcze spoko bo niby 100tyskm2 ale 50mln ludzi...*Moderowano*

JWKMowMiMiszczu
05-12-2017, 05:56 AM
To jest cale ubisoft niech najlepiej zostanie przejete przez Vivendi i upadnie ten ich syf

PL4FC-Hetman
05-15-2017, 12:23 PM
Pisałem z tymi ludźmi o zwrot pieniędzy za Sezon Pasa, którego kupiłem tylko ze względu na to, że miał być Polski sezon. Odpisali mi w skrócie, "żebym się walił".
Podejście do Polskich klientów skandaliczne, coś w stylu będziecie mieli operatorów to i tak powinniście całować nas po nogach.
Arogancja pełną parą ze strony Ubi i supportu.

ST_Svenson_Kifo
05-15-2017, 08:16 PM
Panowie, ochłońmy trochę, gdyż emocjami nic nie zdziałamy.

Na wstępie zaznaczam, że jestem głęboko wstrząśnięty decyzją Ubisoftu i, polubownie czy prawnie, na pewno nie zostawię tego tak, gdyż zapłaciłem za dostęp do 4 map, w tym POLSKIEJ, 3-miesięczny sezon dedykowany w całości POLSCE. Wybraliście najgorszą z możliwych opcji. Ja sam wymyśliłem co najmniej kilka innych rozwiązań, które pogodziłyby i byłyby dla wszystkich sprawiedliwe i szanujące inne kraje. Oczywiście rozwiązanie typu usunąć Hong Kong zamiast Polski nie wchodzi w grę, jako że byłoby to oburzające dla koreańskich graczy. A więc, jak można to inaczej zorganizować?

1. Przesunąć WSZYSTKO o 3 miesiące. Hong Kong w sierpniu, Polska w listopadzie i Korea Płd. w Lutym. Skoro nie planujecie 3 roku to chyba nie będzie to problem? A jeżeli planujecie, to proszę przeczytać inne wyjścia.
2. Skrócić wszystkie sezony o 1 miesiąc. Wtedy Hong Kong zacząłby się w lipcu, Polska we wrześniu a Korea Płd. w listopadzie. Choć skróci to sezony i przyśpieszy rotację krajów, nie będzie to krzywdzące i, nie bójmy się kolokwializmów, RASISTOWSKIE wobec jednego z krajów, ponieważ na 10 (w planach 12) krajów to właśnie my jesteśmy traktowani gorzej.
3. Nie robić operacji health - proszę pomyśleć logiczne przez choć chwilę. Optymalizacja gry, naprawianie łatek to podstawa dla dobrego wydawcy, takie patche nie wychodzą w formie dodatków do gry - to nawet brzmi śmiesznie. Wrócić do pierwotnego planu, który zakładał 3x2 operatorzy, 3 nowe mapy, 3 nowe miesiące poświęcone jednostkom. A co z patchami - cóż, jeśli nie udało się ich pozbyć w trakcie patchowania i łatania gry przez cały ten czas, to moim pytaniem jest - oda czego są midreinforcements? Bo mnie się zdaje, że właśnie od naprawiania bugów powstałych w wyniku dodania nowych operatorów, wprowadzeniu świeżego elementu do gry i zbalansowania operatorów. Czyż nie takie są założenia operacji "Health"?
4. Lekka mutacja punktu 3. Każdy sezon to trzy miesiące. W pierwszym jest wprowadzenie nowych postaci itp. W drugim są midseason reinforcements. A trzeci miesiąc to może właśnie czas na Operację Health? Czyli rozłożenie trzymiesięcznego uzdrawiania gry patchować ją co miesiąc, kiedy sezon dobiega końca (gdzieś nawet widziałem kogoś, kto również na to wpadł, więc nie udowodnię, że sam na to wpadłem, choć ciężko wpaść na coś, na co nie wpada 100 osób jednocześnie. Taki świat), wtedy każdy kraj ma swój sezon, swoje patche śródsezonowe i swoją cząstkę operacji Health.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji, nie przekrzykiwania się i o przejrzenie na oczy ze strony Ubisoftu. Naprawdę myśleliście, że rasistowskie traktowanie jednego kraju pozytywnie wpłynie na waszą opinię? To naprawdę nie jest gra warta świeczki. Pragnę, aby kraj, z którego jestem dumny i który zasłużył na swoje miejsce na mapie, był traktowany na równi z innymi. Dodam na koniec, że jeżeli piszą wam tysiące osób, które nie zgadzają się z Waszą decyzją, to tak myślą miliony, bo nie każdemu chce się wylewać swoje żale w internecie.

Pozdrawiam serdecznie :)

cropky
05-15-2017, 08:48 PM
Oczywiście rozwiązanie typu usunąć Hong Kong zamiast Polski nie wchodzi w grę, jako że byłoby to oburzające dla koreańskich graczy
A co Koreańczycy mają do Hong-Kongu????

kf3rcik
05-16-2017, 03:40 PM
Pisałem z tymi ludźmi o zwrot pieniędzy za Sezon Pasa, którego kupiłem tylko ze względu na to, że miał być Polski sezon. Odpisali mi w skrócie, "żebym się walił".
Podejście do Polskich klientów skandaliczne, coś w stylu będziecie mieli operatorów to i tak powinniście całować nas po nogach.
Arogancja pełną parą ze strony Ubi i supportu.

Jasne, że tak Ci napisali. Przeczytaj co dostaniesz w SP, a potem płacz, ale w kącie w domu, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Każdemu by tak napisali.

ST_Svenson_Kifo
Ubi już się do tego wszystkiego ustosunkowało. Gdyby nie to, że operatorzy GROMu są już prawie gotowi (poza tym Season Pass zakładał dostęp do 8 nowych operator, więc siłą rzeczy muszą dać 8 operatorów) - całkowicie by usunęli Polskę. Prace nad Koreą i HK są już na tak zaawansowanym etapie (zarówno map jak i operatorów), że skoro poświęcają jeden sezon na naprawę gry, poświęcą sezon polski. Proste. Nie jest to rasistowskie. Gdyby było, nie dawali by w ogóle polskich operatorów, których TAK CZY SIAK MIAŁO NIE BYĆ na początku.

Po drugie, kupując grę, można założyć, że zapłaciłeś za content z gry i pierwszego sezonu. Drugi sezon już sobie mogą zmieniać do woli (byle było 8 operatorów), bo nie było wcale powiedziane na początku, że takowy będzie.

A najbardziej mnie ubawiło to: "polubownie czy prawnie". No nie mam pytań, chcesz pozwać Ubisoft? Pozew zbiorowy niezadowolonej społeczności? Nic to nie da. Żadne postanowienia umowy licencyjnej nie zostały złamane. Nie masz podstawy do ataku.

A nie, ubawiło mnie jeszcze to: "że jeżeli piszą wam tysiące osób, które nie zgadzają się z Waszą decyzją, to tak myślą miliony" - miliony ubolewają nad brakiem polskiej mapy i polskiego sezonu. Rly? Miliony pragną naprawy gry jak już i są (tak jak ja) w stanie poświęcić jeden, nawet polski, sezon na to, jeśli tylko gra ma działać i zachowywać się poprawnie.

cropky
05-16-2017, 05:04 PM
VIP (SP)

Przepustka na Rok 2 Tom Clancy's Rainbow Six Siege oferuje na jeden rok** członkostwo premium VIP, w skład którego wchodzą:
OPERATORZY I DLC NA ROK 2
8 operatorów Roku 2 dla wszystkich 4 sezonów
8 wyjątkowych osprzętów głowy
8 wyjątkowych uniformów
Ozdoba R6 Karbon
600 kredytów R6
PRZYWILEJE VIPOWSKIE NA ROK 2
Wcześniejszy o 7 dni dostęp i natychmiastowe odblokowanie wszystkich nowych operatorów (w ciągu Roku 2 będzie ich łącznie 8).
10% rabatu na zakupy w sklepie dostępnym z poziomu gry
Szybsze odblokowania zawartości dzięki 5% premii do Rozgłosu
2 dodatkowe wyzwania dzienne
** Członkostwo VIP ważne do 7 lutego 2018 r.

I tu macie rację, że nie ma nic o mapach.
Natomiast....

PRZYGOTUJ SIĘ NA ROK 2 Z GRĄ RAINBOW SIX SIEGE
09-11-2016 12:01
Poprzedni rok w Rainbow Six Siege przyniósł wielką ilość dodatków do pobrania, którymi udowadnialiśmy naszą wdzięczność dla was wszystkich - walczących w grze od momentu jej premiery, a nawet wcześniej. To właśnie dzięki wam, dzięki całej społeczności gra wkracza w Rok 2 z jeszcze większą mocą. Dlatego pragniemy przedstawić informacje na temat tego, co nowego przygotowaliśmy dla miłośników Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i jak wygląda kwestia przepustki na Rok 2.

W Roku 2 Drużyna Tęcza zostanie wysłana do Hiszpanii, Hongkongu, Polski i Korei Południowej. Dla tych regionów pojawią się cztery nowe mapy i 8 nowych operatorów z zupełnie nowych oddziałów antyterrorystycznych. Zgodnie z podanym poniżej programem Rok 2 tradycyjnie będzie składał się z czterech sezonów, a w każdym z nich wprowadzimy jedną darmową mapę i dwóch nowych operatorów.

Źródło: https://rainbow6.ubisoft.com/siege/pl-pl/news/detail.aspx?c=tcm:160-275000-16&ct=tcm:160-76770-32

Dlatego ludzie są wkurzeni i chcą polskiej mapy. I nie dziwię się im. Osobiście uważam, że Ubi nie poprawi gry. Nie ma na to szans. 20 miesięcy nie potrafili zrobić nic sensownego, z sezonu na sezon było (jest) gorzej. To w 3 miesiące poprawią? Hahahahahaha.
Co poprawią? Lakier na paznokciach IQ?

Ja chciałbym zapytać Cię Zuzu (może to nie jest tajemnica), ile osób pracuje nad R6S? Jak liczny jest zespół koderów, grafików? Bo jeżeli nie jesteście w stanie zagwarantować map + naprawy to wychodzi mi, że zespół to 2, góra 3 osoby!