PDA

View Full Version : bugi etc

unk4ss
02-08-2016, 11:49 PM
Witam.

Może tu znajdę odpowiedzi na kilka pytań.

Ale najpierw posłodzę - gra jest zarąbista i szkoda by było, żeby umarła. Jest trudna (pierwszy raz w tego typu strzelankę gram - wcześniej były Battlefieldy i niezapomniany najlepszy Far Cry 1).

1. Czy jest szansa na zlikwidowanie bugów typu wychodzące stopy czy też kolana. O błedach matchmakingu nie będę się rozpisywał, bo widziałem, że tematy były już poruszane.
2. Czy zostanie wprowadzony lepszy (czy teraz jest jakiś ?) antycheat ? Jak pooglądałem filmiki na yt jak ludzie "usprawniają" rozgrywkę to ręce opadają
3. czy zostanie poprawiony kierunek recoila przy przechylonej broni ? W tej chwili recoil zawsze idzie do góry, co jest nielogiczne ;)
4. to był bug czy cheat (pierwszy strzał)
https://www.youtube.com/watch?v=vz8ZunNxAw4
5. Kilcamy - mam wrażenie, ze pokazują całkiem coś innego niż w rzeczywistości miało miejsce..

UBI-Zuzu
02-09-2016, 01:49 PM
Witam.

Może tu znajdę odpowiedzi na kilka pytań.

Ale najpierw posłodzę - gra jest zarąbista i szkoda by było, żeby umarła. Jest trudna (pierwszy raz w tego typu strzelankę gram - wcześniej były Battlefieldy i niezapomniany najlepszy Far Cry 1).

1. Czy jest szansa na zlikwidowanie bugów typu wychodzące stopy czy też kolana. O błedach matchmakingu nie będę się rozpisywał, bo widziałem, że tematy były już poruszane.
2. Czy zostanie wprowadzony lepszy (czy teraz jest jakiś ?) antycheat ? Jak pooglądałem filmiki na yt jak ludzie "usprawniają" rozgrywkę to ręce opadają
3. czy zostanie poprawiony kierunek recoila przy przechylonej broni ? W tej chwili recoil zawsze idzie do góry, co jest nielogiczne ;)
4. to był bug czy cheat (pierwszy strzał)
https://www.youtube.com/watch?v=vz8ZunNxAw4
5. Kilcamy - mam wrażenie, ze pokazują całkiem coś innego niż w rzeczywistości miało miejsce..

Cześć unk4ss i witaj na forum!

Cieszę się bardzo, że gra Ci się podoba :D

Co do Twoich pytań:

1. Twórcy wiedzą o tej usterce i pracują nad nią.

2. Tak, zdajemy sobie sprawę, że gracze posługujący się różnymi "usprawnieniami" są sporym problemem gry. Planujemy wprowadzenie nowych zabezpieczeń przed tego typu praktykami w kolejnej łatce, która pojawi się w połowie lutego.

3. Nie jestem pewna, sprawdzę, czy jest to znany problem, a jeśli nie, to dodam go do listy usterek do przebadania.

4. W moim odczuciu ten użytkownik używał buga na swoją korzyść.

5. Nad tym problemem również pracujemy.

Tak to wygląda ;)

Zuzu

ImFunnyMan
02-09-2016, 09:50 PM
Witam,
Unk4ss poruszył dobry temat, ja również mam kilka pytań.

1. Co jakiś czas znika laser z pułapek Kapkana.
2. Czy planowane jest osłabienie Frost?
Odrzut jej karabinu to kpina (praktycznie brak)
Podstawienie pułapek Frost pod oknem to przegięcie, niema możliwości sprawdzenia czy pułapka tam jest. Powinna być możliwość wyglądnięcia przez okno (dedykowany klawisz), c4 słychać jak pika i ostrzega gracza a pułapka nic...
3. Killcam powinien być albo naprawiony albo usunięty z gry bo powoduje tylko frustracje. Pokazuje zupełnie co innego niż widzi gracz.
4. Co jakiś czas runda się uruchamia w nieskończoność, można czekać i czekać i nic....
5. Czym spowodowane są wysokie pingi w grze?? Czy społeczność graczy musi się dołożyć do serwerów?

UBI-Zuzu
02-10-2016, 03:19 PM
Witam,
Unk4ss poruszył dobry temat, ja również mam kilka pytań.

1. Co jakiś czas znika laser z pułapek Kapkana.
2. Czy planowane jest osłabienie Frost?
Odrzut jej karabinu to kpina (praktycznie brak)
Podstawienie pułapek Frost pod oknem to przegięcie, niema możliwości sprawdzenia czy pułapka tam jest. Powinna być możliwość wyglądnięcia przez okno (dedykowany klawisz), c4 słychać jak pika i ostrzega gracza a pułapka nic...
3. Killcam powinien być albo naprawiony albo usunięty z gry bo powoduje tylko frustracje. Pokazuje zupełnie co innego niż widzi gracz.
4. Co jakiś czas runda się uruchamia w nieskończoność, można czekać i czekać i nic....
5. Czym spowodowane są wysokie pingi w grze?? Czy społeczność graczy musi się dołożyć do serwerów?

Cześć ImFunnyMan, witaj i Ty na forach!

1 Wiemy o tym i pracujemy nad tym.
2. Przekażę Twoje zdanie.
3. Wiemy i pracujemy nad tym.
4. Jest to błąd wywoływany konfliktem między dostawcą internetu a pewnymi modelami routera. Pracujemy nad tym, ale nie jest to łatwa rzecz do pozbycia się, dlatego nie została jeszcze naprawiona.
5. Złą jakością połączenia. Prosimy sprawdzić, czy problem nie jest lokalny. Gracze z Polski nie powinni mieć wysokiego pingu.

Zuzu

ImFunnyMan
02-10-2016, 04:09 PM
Muszę się nie zgodzić jeżeli chodzi o pingi. Jakość połączenia z internetem a wysokie pingi w grze to sprawa losowa i nie wiem od czego zależy (w mojej opinii).
Zdarza się że podczas jednej rundy mam ping w okolicach 70 (jest to wartość którą mam większość czasu) lecz podczas kolejnej ping czasami skacze do kosmicznych wartości (200-300ms).
Ubi po ostatnich wpadkach (if you know what i mean :) ) powinno wsłuchać się w to co my (gracze) mamy do powiedzenia ponieważ gra jest na tyle dobra że powinna być rozwijana/wspierana.

unk4ss
02-17-2016, 11:35 PM
Dzięki za ostatnie wyczerpujące odpowiedzi. Ale:

Powracam do mojego pytania nr 2: czy ta łatka która była zawiera już mechanizm wyłapywania oszustów ?

I następne nowe - jest panel głosowania; sęk w tym, że nie widzę, że ktoś na coś głosuje. Typ gry swobodny. Tak ma być ?