PDA

View Full Version : permanentny ban

JWK_LIARSONnN
06-07-2017, 07:55 PM
Witam. dostałem dzisiaj blokade za wielokrotne oszustwa w grze. Problem w tym, że do cheatowania mi daleko. Ponad 500 h tyle czasu zmarnowałem na grę w ktorej dostałem bana kompletnie za darmo. Czy znajdzie się ktoś gotów mi wyjaśnić zaistniałą sytuacje? Liczę na szybkie rozwiązanie tej sprawy.

Pozdrawiam

cropky
06-08-2017, 09:23 AM
Tu na forum zanim ktoś ci odpowie to dziadkiem zostaniesz. A i tak pewnie zostaniesz odesłany do supportu.
Na pewno dostałeś maila o powodzie bana. A czy na pewno jest to permanent ban? Może na kilka dni? Kuriozalne jest to, że nawet za to, że kogoś zwyzywasz jako powód bana jest podane OSZUKIWANIE. Może tak jest też w Twoim przypadku.

JWK_LIARSONnN
06-08-2017, 01:29 PM
Dziękuję za szybką odpowiedź. Okazało się, że dostałem permanentnego bana ze względu na wyzwiska oraz stosowanie niewłaściwego języka. Fakt, zdarzyło mi się komuś naubliżać. Wydaje mi się jednak, że jest to kara nie adekwatna do popełnionego czynu i samo ostrzeżenie o banie by poskutkowało...W wiadomości od działu technicznego dostałem informacje, że niestety nie ma możliwości zdjęcia blokady. Jednak po telefonie do w.w. działu udało się złożyć odwołanie od tej decyzji. Szanse są małe ale może coś z tego wyjdzie.
Pozdrawiam

cropky
06-08-2017, 05:25 PM
Ot cały Ubisoft. Ktoś cię czasem prowokuje i dostanie za to, a później taki dupek skarży się do supportu. Też tak miałem tylko ban był na 7 dni. Ostatnio przez przypadek trafiłem w swojego (w ferworze walki), przeprosiłem, a on mnie zwyzywał, to napisałem mu, że przecież przeprosiłem i że to nie było celowe. To mnie znowu pojechał. Później pisał przeciwnikom, gdzie się znajduję. No to na koniec dostał wiązankę. W odpowiedzi napisał mi, że jestem raportowany za wyzwiska. Debil...

Za takie coś ban nie powinien być na stałe. To już przesada. A cheaterzy sobie latają... i banów nie mają.

kf3rcik
06-20-2017, 11:48 AM
W regulaminie zapewne jest to uwzględnione, instalując grę - akceptujesz regulamin (i kary za łamanie go), grając i wyzywając - łamiesz postanowienia regulaminu. Dostałeś bana - w pełni zasłużonego, bo nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy.

cropky
06-21-2017, 08:49 AM
kf3rcik - weź nie pieprz. Co to? Gra dla przedszkolaków? PEGI18... Gdyby chcieli tak restrykcyjnie przestrzegać tego, to połowa graczy miała by już bana za przeklinanie.

Gelurafal
06-21-2017, 12:36 PM
cropky ma rację, taka kara jest zdecydowanie za duża, może najpierw jakieś ostrzeżenie ban na 24h, 48h. W regulaminie jest napisane że obrażanie innych jest zabronione a ilu graczy po wygranej teabaguje nad przeciwnikiem to też ma obrazić przeciwnika, za to też powinny być bany ???

SkNeRa666
06-27-2017, 07:08 PM
U mnie to samo też dostałem perma i szczerze mówiąc nie wiem za co oczywiście suport nie może nic zrobić ani nic powiedzieć porażka

kf3rcik
06-28-2017, 12:29 PM
@cropky - Regulamin to regulamin. Nie potrafisz go przestrzegać - dostajesz bana. Składajcie skargi jak ktoś was obraża, też dostaną bany. Może i gra od 18 lat, ale ja nie mam ochoty słuchać, jak jakiś gimnazjalista chce ***** moją matkę. Jeśli tobie to pasuje, to gadaj tak do koleżków, albo obcych na ulicy, bardzo szybko wyłapiesz bana na ***.

@Gelurafal - ostrzeżenie? Nie wyzywaj innych - nie dostaniesz bana.