PDA

View Full Version : Gratulacje dla "adminów".

TDE_DX
07-03-2017, 10:09 PM
Gratulujemy zbanowania gracza cropky. W naszym teamie śmiejemy się z was - adminów tego czegoś szumnie zwanego forum. Gość wam pokazywał materiały z gier i wskazywał konkretne błędy, a wy w nagrodę daliście mu bana. Jakby tego było mało dziś zbanowaliście konto naszego innego zawodnika, podając jako powód "duplikacja konta" - HAHAHAHAHAHA. Najlepsze w tym jest to, że gość nie miał tu nigdy konta i założył je jako pierwsze. Gratulacje.
Oświadczamy wam, że będziemy tu pisać i przedstawiać materiały, które poda nam cropky. Jemu się chce to nagrywać, obrabiać materiał video, a nam się będzie chciało wstawiać to tutaj. Jest nas wielu.
Banujcie nas wszystkich i podawajcie jako powód "duplikacja konta".
Mamy nadzieję, ze kiedyś, ktoś z centrali Ubisoft się obudzi i zobaczy co robicie z tym forum, jak je niszczycie.

aro95aro
07-04-2017, 08:03 AM
TDE wrzuć info na nasz profil FB. Wielu z nas pomoże.

kontov2017
07-04-2017, 08:18 AM
Chłopaki. To forum to dno tak jak i jego tzw. admini.
Najpierw była nieogarnięta lala bez jakiejkolwiek znajomości gry, a teraz dołączył do niej kolejny nieudacznik, który zablokował moje konto2017 (to o mnie wspomina TDE) twierdząc, że to duplikacja konta. Śmieszny gość. Bez dowodów ot tak sobie blokuje co chce bo mu się wydaje. A ja tu wcześniej konta nie miałem. Dołączam się do was i jak tylko cropek podrzuci materiały to będę je tu publikował. Tego regulamin tego syfu nie zabrania.

Ubi-Lilpwnd
07-04-2017, 09:11 AM
Witam!

Temat zamkniety. Prosimy o przestrzeganie regulaminu: http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/33-Regulamin-forum/page2

Akcje moderatorów – nie podlegają one publicznej dyskusji, jeśli masz wątpliwości co do słuszności czynności podjętych przeciwko Tobie lub ogólnie, skontaktuj się proszę z Menedżerem Społeczności. Wyzywanie moderatorów bądź podjętych przez nich czynności (mówienie moderatorom, jak mają moderować zalicza się do tego) jest tak samo nie do zaakceptowania jak atakowanie innych użytkowników forum. Prosimy o traktowanie moderatorów w kulturalny sposób, tak, jak powinno traktować się wszystkich innych na tych forach.

Dziękuję.