PDA

View Full Version : DELTA przy zmianie kompletu, być może problem powiązany z PTS'em.

Maciej_M780011
07-19-2017, 09:01 AM
Witam,

PROBLEM: przy próbie zmiany kompletów gra podaje błąd DELTA i ponownie rozpoczynam od menu wyboru postaci.

Po udostępnieniu PTS'a zacząłem bawić się (na serwerze testowym) kompletami, głównie jednym - Napastnika. Na podstawie kompletu ze standardowej gry stworzyłem komplet składający się z sześciu elementów. Na PTS'ie grałem tym kompletem oraz innymi posiadanymi na misjach (globalne wydarzenia) oraz ostatnim bastionie. Potem wróciłem do standardowej wersji gry, ale tam rozpoczęły się problemy ponieważ co jakiś czas dostawałem "DELTE". W pierwszej chwili pomyślałem o problemach z internetem, ale po sprawdzeniu połączenia (kilkukrotnym, również w czasie kiedy delta się pojawiała) stwierdziłem, że problem nie leży po mojej stronie. Mógł to być problem serwerów UBI ponieważ w jednym momencie w ten sam sposób wywaliło z gry kolegę z drużyny. Kiedy jednak będąc w drużynie zmieniłem komplet i biegałem postacią pomiędzy innymi graczami otrzymałem informację, że moja postać stoi w miejscu i się nie porusza. Po kilkudziesięciu sekundach otrzymałem błąd DELTA.

W chwili kiedy zmieniam komplet na inny przy białych wartościach ONS, Zdrowie oraz Siła Umiejętności pojawiają się wartości zielone (tak jak przy próbie wyboru kompletu i wartościach wyższych od aktualnych). Od tego momentu nie mogę już wejść w Bastion, wybrać misji, wyjść z kryjówki, a idąc w bazie na górne poziomy w pomieszczeniach jest pusto. Podczas misji moja postać stoi nieruchomo (z opisu innych graczy) ja natomiast mogę się poruszać ale nie zadaje obrażeń i czasami nie mogę strzelać. Po kilkudziesięciu sekundach pojawia się błąd DELTA.

Próbowałem nadpisać nowe komplety na miejsce starych ale to pomogło tylko chwilowo. W kolejnym dniu problem wrócił ponownie. Nadmienię tylko, że nie wchodziłem od tamtego czasu na PTS'a.

Pozdrawiam,

Ubi-Lilpwnd
07-19-2017, 10:31 AM
WItam!

Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Postaraj się opisać ten problem, jak najbardziej szczegółowo, jeśli problem jest im znany, na pewno od razu pomogą.
Jeśli problem okarze się czymś nowym, będzie to zgłoszone do ekipy odpowiedzialnej za testy PTS :)

Dziękuję!