PDA

View Full Version : rekalibracja Division

renthal3111
07-21-2017, 11:53 AM
nie wiem jak inni gracze, ale ja dostaję szału na rekalibracji itemów , ktoś kto napisł skrypt, ma chory umysł , po pierwsze, losowa rekalibracja (skrypt) powinna być bezpłatna , to jest nie do przyjęcia żeby płacić za coś czego się nie dostaje .

renthal3111
07-21-2017, 12:10 PM
krótki i prosty przykład na lepsze zrozumienie o czym mówię, : idę do sklepu (płacę pieniądze) chę kupić 20 chlebów , niestety zamiast chleba dostaję 5 czekolad, muszę ponownie zapłacić za chleb (żeby w końcu dostać towar, czyli 20chlebów ) za który już wcześniej zapłaciłem , niestety , jeszcze 12, lub 15 razy , zamiast chleba dostaje , 10 frytki, 14 mleka i tak dalej..... i gdzie tu jest sens rekalibracji ? , mówię o tym, ponieważ 2 dni zbierałem pieniądze w grze , żeby zrekalibrować plecak w wytrzymałość odpowiednią dla mnie i pomimo ponad 40 prób , straciłem wszystkie pieniądze , dla mnie to jest chore, to już nie jest zabawne , ani ciekawe , mam tylko nadzieje że ta ''chora'' rekaslibracja zostanie w przyszłości zmieniona ( pozdrawiam człowieka który wymyślił skrypt ) , i współczuję takiego toku rozumowania.

Ubi-Lilpwnd
07-21-2017, 01:11 PM
Witam!

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią na ten temat.
Niestety rekalibracja jest losowa... w wielu wypadkach można po prostu odnieść wrażenie, że jest popsuta ponieważ nie można trafić na to co stara się uzyskać :(
Przekazałam twoją opinię do Community Managera The Division, każda opinia jest ważna :)

renthal3111
07-25-2017, 02:46 PM
Witaj, dziękuję, uwielbiam tę grę, mam ponad 1700 godzin gry, jednak rekalibracja jest jedyną rzeczą , która doprowadza mnie do szału ....... a...... gra ma być przyjemna ....... :) , jestem grafikiem 3D, 2D , nie mam wpływu na pliki gry ..... jednak przydała by sie również zmiana tekstury do Historiana , (drewniana kolba jest ok ) jednak cała reszta to paskudna tekstura , i 2 . moim zdaniem najbrzydsza broń w grze , czyli Showstopper , kto zrobił te broń ? to okropne Nif , mogę pomóc i wykonać porządną strzelbę :) (żartuję) :) , , ale tak, Nif tej strzelby jest naprawdę okropne, oraz tekstura , chcę też wspomnieć o pięknym dzwięku broni , pp19 , oraz moim zdaniem najlepszym brzmieniu UNP , wspaniała robota :) ,