PDA

View Full Version : Zwłoki zabitego gracza układją się u każdego inaczej

Gronek31
07-21-2017, 12:37 PM
Witam.
Niestety nie posiadam żadnego zdjęcia czy filmiku z danej sytuacji ale dzieje się dziwna rzecz gdy zabiję gracza z przeciwnej drużyny. Gdy on stoi akurat przy oknie oczywiście na parterze a mnie uda się go zabić, to często bywa tak, że jego zwłoki zawisną na oknie. I tu nie było by nic dziwnego gdyby nie fakt, że ja widzę jego zwłoki na oknie ale inni gracze nawet z mojej drużyny widzą że leży on na ziemi pod oknem. Często przez to przegrałem bo przeciwnikowi zwłoki widoku nie zasłaniały a mnie już tak.
Mam nadzieję, że ten błąd naprawicie bo jest to dosyć rażący błąd. W sumie nawet nie tylko na oknie taka sytuacja może mieć miejsce bo zapewne i w innym przypadku zwłoki mogą ułożyć się inaczej z mojej perspektywy a inaczej z perspektywy przeciwników.

Ubi-Lilpwnd
07-21-2017, 12:56 PM
Witam!

Dziękuję za zgłoszenie tego problemu. Skontaktuje się z osobą odpowiedzialną za grę i zapytam się czy ten problem jest znany.
Napewno poinformuję Cię jakie informacje udało mi się uzywać :)
Przepraszam jeśli potrwa to troszkę dłużej, ale niestety mamy teraz okres wakacyjny i spora ilość ekipy R6 jest poza biurem :(

Ubi-Lilpwnd
07-25-2017, 09:23 AM
Witam!

Jest to faktycznie problem i dziękujemy za zgłoszenie tego :( Odpowiednia zajmie się tym problemem, ale osoba odpowiedzialna za R6 poprosiła abyś przy najbliższej okazji (jeśli znowu ten problem się pojawi) postarał się nagrać filmik, bardzo by to pomogło.

Dziękuję!

Gronek31
07-28-2017, 06:54 PM
Proszę, dowód->https://photos.app.goo.gl/CZ6BowuL27vjOuiw2
Oczywiście nie udało mi się odtworzyć sytuacji jak zwłoki leżą na oknie bo to trochę ciężko zrobić ale widać już i tak że zwłoki widziane są u każdego z graczy inaczej ( w tym przypadku było nas trzech i każdy widział coś innego)

Ubi-Lilpwnd
07-31-2017, 09:57 AM
Dziękuję bardzo, przekazałam to do Community Managera i on prześle twoje screenshoty do ekipy odpowiedzialnej za testowanie :)

unk4ss
06-08-2018, 05:08 PM
Prawie że rocznica :P

To że zwłoki układają się inaczej można przeboleć - choć nie powinno tak być; ukrywając się za zwłokami u przeciwnika jestem widoczny jak na patelni :P Lub też wyglądając zza jakiejś deski pozostałej po destrukcji okazuje się, że deska jest tylko na moim ekranie... Ale to, że ja leżę sobie cichutko jak myszka tak, by mnie nie było słychać, a tymczasem moja postać u innych graczy wywija nogami tak, że słychać ją na sąsiednim serwerze - to już przegięcie.

https://youtu.be/_Udo8VeUm8o

https://youtu.be/_Udo8VeUm8o

NG_POETA
06-08-2018, 05:35 PM
Witam, to co pisze Unki jest faktycznie dużym błędem ale na litość ..... (wykropkowałem żeby mnie nikt nie oskarżył o obrazę uczuć religijnych) żeby grać w pełnym składzie 5 osób i czkać na rozgrywkę 2 minuty (bo akurat nie było chętnych do grania wśród miliona innych graczy) słabo mi i według opisu z planszy początkowej gry, powinienem udać się do lekarza na konsultację. Proszę pochylcie się nad podstawowymi błędami a nie nad kolorem paznokci u IQ albo innej Eli...Pozdrawiam.

unk4ss
06-15-2018, 06:09 AM
Czy doczekamy się jakiegoś oficjalnego komentarza odnośnie mojego ostatniego tu posta? oczywiście komentarz "Te problemy są znane i ekipa pracuje nad ich rozwiązaniem" oraz "
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63." mnie nie iteresują, gdyż problem występuje od premiery i jest dużej wagi. Powinien zostać usunięty góra pół roku po premierze.

NG_POETA
06-16-2018, 03:37 PM
Przecież tematy wałkowane od premiery nie doczekały się ani oficjalnego ani nie oficjalnego komentarza, tematy sprytnie omijane, pomijane nie widzialne dla administratorów.

Ubi-Lilpwnd
06-19-2018, 03:56 PM
Administrator forum nie jest twórcą gry. Ja wasze problemy przekazuję, a co dalej się z nimi dzieje (czy są rozwiązane czy nie) jest poza moimi możliwościami.
Ja gry niestety gry nie tworzę i nie jestem w stanie tych błędów dla was naprawić.

unk4ss
06-19-2018, 05:53 PM
Doskonale rozumiemy, że administrator forum gry nie naprawi. Oczekujemy jednak, że - jak jak by nie było - przedstawiciel wydawcy zakupionego przez nas produktu, przekaże i będzie naciskać, dopytywać i egzekwować poprawę RAŻĄCYCH błędów gry uniemożliwiających normalną rozgrywkę.
Jeśli ja jako gracz jestem narażony na błąd taki, jak zamieściłem w filmiku, jednocześnie będąc święcie przekonanym, że błędu nie doświadczam, to zespół znając taki błąd (a nie jest to pierwszy przypadek) powinien wszelkie siły rzucić na naprawę tegoż. Natomiast kiedy otrzymuję takie info:

"Fixed - The diamond pattern of the Carnevale skin appears broken on the lower section of the stock.
Fixed - Thatcher's portrait is misaligned in his Elite Uniform card during the Preparation Phase.
Fixed - Tachanka's skin is red when equipping the Para Bellum Headgear.
Fixed - Bandit Keychain charm appears as low quality."

to ma prawo mnie szlag jasny trafić. Żeby było jasne - poprawa powyższych błędów to są PIERDOŁY, którymi powinien zająć się co najwyżej stażysta na przerwie śniadaniowej!

Jeśli wuj Google mnie nie oszukał, to Twoje stanowisko w tłumaczeniu oznacza "Przedstawiciel społeczności". Zwracam uwagę na pierwszą część tego tytułu; z racji tego mam prawo oczekiwać jakichś zdecydowanych działań ?

Jeszcze raz powtarzam: naciskać, dopytywać i egzekwować!

Ubi-Lilpwnd
06-20-2018, 10:50 AM
Jeśli wuj Google mnie nie oszukał, to Twoje stanowisko w tłumaczeniu oznacza "Przedstawiciel społeczności". Zwracam uwagę na pierwszą część tego tytułu; z racji tego mam prawo oczekiwać jakichś zdecydowanych działań ?

Przedstawiciel, więc osoba, która przekazuje problemy społeczności. Nie jestem w stanie naciskać, dopytywać, mogę przekazywać i powtarzać, jeśli problemy cały czas występują. Egzekwować nie mogę, ponieważ nie do tego jest moje stanowisko oraz nie mam takiej mocy.
Więc wykonuję moją pracę oraz robię to co jest z mojej mocy w waszym imieniu.
Nie sądzę, że jest to miesce gdzie powinnam sie z tego tłumaczyć, więc temat zostaje zamknięty i możesz być pewien, że co powinno być przekazane - zostało.