PDA

View Full Version : Niewiem czy to tutaj ale ...

R-E-M-U-S
08-14-2017, 08:30 PM
chciałbym się dowiedzieć czemu po meczu pisze pobieranie danych nic za to nie dostaje

albo druga sprawa :P mecz powinien się skonczyc ale się nie konczy i zaczyna się od nowa ale wszyscy nie mogą się ruszyc dziwne to jest

Ubi-Lilpwnd
08-15-2017, 08:58 AM
Witam,
Niestety nie mam informacji na temat takiego problemu :( Jeśli zdarzy się to znowu, proszę nagraj video aby mieć więcej informacji na ten temat.
Możesz również skontaktować się w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

ByDLak125_PL
09-03-2017, 12:03 PM
Potwierdzam, jeśli host wyjdzie pod sam koniec rozgrywki, system znajduje nowego i rozgrywka zaczyna się od nowa, gdy jest to rozgrywka z botami wtedy boty siedzą u siebie na respie (Dominacja).

Nizen.Shoku
10-31-2017, 06:04 PM
problem jest sam miałem podobnie po prawie 40minutach gry udało się wygrać host wyszedł w momencie wyświetlania ekranu wygrana/przegrana i gra nie dobiegła końca żywi gracze mogli poruszać się po mapie hud zniknął a boty stały w miejscu

nie jest to jedyny błąd związany z tym całym peer-to-peer albo zrobicie normalne serwery albo nie ma o czym wgl rozmawiać albo zablokujcie hosta i nie pozwalajcie mu na wyjście
niestety ale coś za coś
oszczędzanie = problemy
bardzo mnie dziwi że oszczędzacie na serwerach zwłaszcza że pozwalacie sobie na dodawanie do PŁATNYCH gier systemu dodatkowej waluty za prawdziwe pieniądze a jeszcze przecież DLC są