PDA

View Full Version : uplay - 2 konta & uplay - znikające ustawienia

unk4ss
02-28-2016, 07:22 PM
Witam

Pytanie nr 1: Czy można połączyć dwa konta uplay ? Lub przenieść przypisaną grę z jednego konta na drugie ? Dwa konta mam z czasów początku Uplay, kiedy moje dotychczasowe konto ubi nie było dla uplaya widoczne i byłem zmuszony założyć nowe. Teraz widzę śmigają oba, ale wolałbym po prostu jedno

Pytanie nr 2: Co jakiś czas resetowały mi się ustawienia Uplay'a. Po starcie kompa apka prosiła mnie o login/hasło (mimo, że zawsze zaznaczam remember me), a po zalogowaniu startowała mi z ustawieniami domyślnymi, a nie moimi. Póki co poradziłem sobie - ustawiłem znacznik "tylko do odczytu" na pliku konfiguracyjnym aplikacji, ale jest to tylko obejście problemu. Bardziej interesuje mnie przyczyna. Wsparcie techniczne zasugerowało mi wszytko odinstalować i zainstalować, ale wynikało mi z kontekstu, że po deinstalacji uplaya będę musiał gry tez od nowa instalować, co mi się nie za bardzo uśmiechało - stąd moje rozwiązanie. Jakaś ina idea ?

pozdrawiam

UBI-Zuzu
02-29-2016, 12:12 PM
Cześć unks4ss,

w obu tych przypadkach prosimy o kontakt z naszym wsparciem technicznym, które udzieli Ci pomocy w tych kwestiach.
Można się z nimi skontaktować na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/) lub pod numerem: 22 306 00 63.

Zuzu