PDA

View Full Version : Problem z uruchomieniem Division

moto_chen
08-24-2017, 07:09 PM
Od czasu zakończenia Wydarzenia Globalnego nie jestem w stanie uruchomić Division.
Na początku U-Play zwracał błąd połączenia i małej ilości miejsca na dysku.
Po reinstalacji zarówno U-Play jak i Division, przy próbie uruchomienia gry, na ekranie pojawia się informacja o instalacji DirectX (1/6), następnie dwie o instalacji VCRedist (2/6; 3/6), po czym nie następuje nic. Tylko na ekranie pokazującym się przy uruchamianiu gry widać w dolnym prawym rogu kręcące się kółko. Nie pojawia się informacja o instalacji pozostałych komponentów (od 4/6 do 6/6) ani nie uruchamia się sama gra. Wyżej wymieniony ekran mogę bez problemu zamknąć krzyżykiem w górnym prawym rogu.
Komputer spełnia wymagania gry. Mam zainstalowane najnowsze sterownik do karty graficznej oraz najnowszą wersją systemu operacyjnego. Zarówno U-Play jak i samo Division było reinstalowane. Weryfikacja plików nie pomaga. Nie mam problemów z połączeniem internetowym. Restart U-Play ani samego komputera nie pomaga.Firewall jest skonfigurowany poprawnie.
Co mam zrobić, żeby móć uruchomić grę?

Ubi-Lilpwnd
08-25-2017, 08:29 AM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Jest to problem czysto techniczny i niestety ja nie posiadam rozwiązania :( Jestem pewna, że obsługa techniczna pomoże :)