PDA

View Full Version : Balans?

Bakral
08-26-2017, 11:47 PM
Witam
Wróciłem do gry po sporym czasie (grałem chwile po premierze) i zauważyłem, że nowe postacie... Czy tylko mi się wydaje, że są zbyt op?
Jak przy premierze grało się 1vs1 to można było poczuć, że w tej grze jest więcej niż 3 postacie. Dziś na 20 meczy z 8 to gladiatorzy z którymi sobie za cholerę nie radzę, 3 to centurioni (moi ulubioni to ci co spamują tym kopnięciem aż zdechniesz) z 5 to wiking z mieczem dwuręcznym i ostatnie parę to jakiś mix starszych. Osobiście gram orochi jednak tak ciężko tym się obecnie gra, że nie wiem co o tym sądzić. Znając ubi to pewnie nic już nie zrobi z balansem tych postaci bo ma to głęboko w... Warto jeszcze grać?

Edit: Jeszcze jedno, anti cheat działa? Po ograniu parunastu meczy i próbą złapania przeciwnika stwierdzam, że coś jest nie tak. Złapanie nie których ludzi było niemożliwe lub blokowali każdy atak. Z ciekawości poszukałem też cheatów do gry, trudno o nie nie jest co martwi.

ByDLak125_PL
09-03-2017, 12:00 PM
Problemem jest Twój spory czas nieobecności. Po premierze dostaliśmy więcej na raz. Obecnie każdy ogrywa nową postać levelując ją do znudzenia. Niektórzy 4fun inni aby poznać postać. Nie dziwi mnie, że trafiasz na 3 centrurionów, gladiatorów czy hilanderów. Gdyby wprowadzili 10 postaci proporcje by się zmieniły.Anti cheat działa, ale ludzie do perfekcji nauczyli się blokować. Dowodzą tego niektóre turnieje. Jakbyś grał od premiery zapewne obecnie nie napisałbyś tego posta. Polecam maść na ból d..y.