PDA

View Full Version : statystyki się blokują

In-No-Way
09-02-2017, 09:25 AM
Witam,

Statystyki w mojej postaci tj. broń palna, wytrzymałość i elektronika blokują się na wartości około 15000 w sumie wszystkie po dodaniu razem. Widziałem wczoraj gracza, który ma ponad 12000 w broni palnej i ponad 12000 w elektronice i mało tego prawie 6000 w wytrzymałości. Proszę mi pomóc, bo nie wiem czy mi się gra zepsuła i nie mogę jej rozwinąć bardziej a rzecz jasna, że przeciw takiemu graczowi, który tak wiele czasu poświęcił by tak rozwinąć postać, nie mam najmniejszych szans. Również poświęcam dużo czasu na ustawianie postaci by była jak najlepsza ale takie wyniki są dla mnie nieosiągalne.

Proszę o pomoc!
P.S. wierzę UBISOFT, że mi pomożecie cieszyć się tą grą na nowo.

Pozdrawiam
IN-NO-WAY

Ubi-Lilpwnd
09-04-2017, 09:13 AM
Witam,

Niedawno zostały dodane nowe sety ekwipunku, które dodają więcej statystyk i możliwe, że gracz którego opisujesz właśnie posiadał taki sprzęt.
Niestety nie jest mi znany żaden problem z blokującymi się statystykami. Zrób screenshoty tego problemu gdzie widać wszystko dokładnie i skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.