PDA

View Full Version : Problem.Zresetowane punkty frakcji.The Crew Calling all units!

black88diamant
09-02-2017, 05:04 PM
Witam.Mam problem: otóż zaraz po aktualizacji Uplay(bodajże 1 września) podczas gry moje punkty frakcyjne zostały zresetowane i wszystko od początku muszę zbierać.Gra tego dnia bugowała,czasem pojawiały się takie glitche że po uderzeniu autem w cokolwiek powodowało wyrzuceniem pojazdu na dużą odległość....Raz moje punkty frakcji i łupy frakcyjne wyświetlane były prawidłowo a za chwilę nie.Restart gry nic nie dał.Po którymś z rzędu odpaleniu gry wszedłem w informacje ogólne i co ciekawe napisane było że zmian frakcji była 5 razy co jest nieprawdą bo jedynie z Wilków na Węże i kiedy już dozbierałem do łupów frakcyjnych na poziomie ponad 79tyś to teraz od nowa zbieram a nic nie robiłem....To jakiś bład gry?może kotś zhakował mi konto?Czy jest jakaś możliwość przywrócenia tamtego stanu?Wiem że save-y są zapisane w chmurze dlatego potrzebuję pomocy...black88diamant

Ubi-Lilpwnd
09-04-2017, 09:21 AM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.