PDA

View Full Version : Balans matchmakingu

WildPantsu
09-06-2017, 10:46 AM
Przed chwilą zagrałem potyczkę, w której jedyne co mogłem zrobić, to stać w miejscu i modlić się o szybki koniec. Matchmaking w ogóle nie jest zbalansowany i zupełnie nieprzyjazny dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę. Trafiałem na graczy o podobnym poziomie podczas darmowego weekendu, później jedna osoba z drużyny przeciwnej miała poziom większy niż wszystkie z naszej drużyny razem wzięte. xD

Jak ktoś ma zaznajomić się z grą i postacią, skoro leży na ziemi bez głowy? Co sądzicie?

Nizen.Shoku
10-31-2017, 05:57 PM
no coż w aktualnej sytuacji czyli po patchu usuwającym duże różnice w statystykach
właśnie jako powód w tym patchu podano że ma to wyrównać szanse nowych graczy
więc jesteś w dupie niestety ale ubisoft nie popatrzy na to z logicznej strony
ubi ma własne standardy robienia gier więc raczej uwagi graczy nic nie pomogą pisze do nich od 2 miesięcy żadna z moich uwag nawet nie została przemyślana

twój problem jest jak najbardziej prawdziwy i jestem pewien że każdy się zgodzi jednak na polskim forum nie wiele osób wgl jest więc napisz o tym na angielskim bądź niemieckim albo nawet francuzkim forum najlepiej pisać na wszystkich im więcej osób się zgodzi pod jednym postem tym większe prawdopodobieństwo że uda sie coś zmienić

SuguruMisato
09-12-2018, 05:00 PM
Nic Ci nie da napisanie tego na forum angielskim. Zostaniesz zwyzywany od nubow i jedyne co Ci poradza to "git gud". Ta gra to gowno, wiekszosc uposledzonego spoleczenstwa to scierwa nie potrafiace grac inaczej, jak tylko jak ostatnie cipy (kradnac kille, gankujac na potege) i sie tym podniecajac, ze sa pro. Matchmaking w tej grze to przyklad dla CALUSIENKIEJ branzy gier jak tego NIE robic. No chyuba ze jakis uposledzony czlowiek wytlumaczy mi brak roznicy skilla pomiedzy 18 levelowa postacia a 60 prestizem w jednym meczu.

wicek3d
09-13-2018, 09:05 PM
Przed chwilą zagrałem potyczkę, w której jedyne co mogłem zrobić, to stać w miejscu i modlić się o szybki koniec. Matchmaking w ogóle nie jest zbalansowany i zupełnie nieprzyjazny dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę. Trafiałem na graczy o podobnym poziomie podczas darmowego weekendu, później jedna osoba z drużyny przeciwnej miała poziom większy niż wszystkie z naszej drużyny razem wzięte. xD

Jak ktoś ma zaznajomić się z grą i postacią, skoro leży na ziemi bez głowy? Co sądzicie?

Matchmaking ssie, zgadzam się. Tryby 4v4 faworyzują ludzi z wyższym poziomem sprzętu - taki fakt. Dlatego cieszę się z nadchodzącej zmiany sprzętu i wpływu na statystyki. Będzie Ci dużo łatwiej grać mecze 4v4, gdy pojawią się "perki".

Póki co zapraszam Cię na discorda, gdzie moi widzowie często umawiają się na wspólne granie - albo mecze niestandardowe, żeby się wzajemnie poduczyć.