PDA

View Full Version : [PC] "Zawieszanie się" klawiatury

Palles88
03-13-2016, 02:02 PM
1. Jakiego rodzaju błędu doświadczasz?
Podczas poruszania się (przód, tył, boki) klawisze "zawieszają się" co jakiś czas na około 4-5 sekund. Wygląda to mniej więcej tak, że gdy np. poruszam się za osłoną w lewo i puszczam klawisz A postać jeszcze przez te kilka sekund idzie w danym kierunku a pozostałych klawiszy nie mogę używać.
2. Co robiłeś gdy błąd się pojawił?
Właściwie zacząłem grać. Błąd pojawił się wczoraj (12.03). W becie oraz od dnia premiery do wczoraj było wszystko ok. I teraz nie wiem czy jest to wina patcha czy tego, że zmieniłem system na Windows 10.
3. Czy byłeś w stanie odtworzyć błąd?
Powtarza się cały czas czyniąc tytuł praktycznie niegrywalnym.
4. Czy zrobiłeś coś by naprawić błąd?
W Internecie znalazłem informacje, że może to być spowodowane podświetlaniem LED w klawiaturze. Z tym, że dzieje się to przy klawiaturach Logitech a ja mam Genisys RX55. Odinstalowałem sterowniki do klawiatury ale nic to nie pomogło.

EDIT:
Dziś spróbowałem (tak, to dobre słowo) pograć trochę w DZ ale tam to już w ogóle jest to niegrywalne. Po puszczeniu klawisza ruchu postać biegnie i biegnie i biegnie jeszcze dalej niż w "normalnej" strefie.

misza00
03-19-2016, 10:22 PM
Witam. Dopisuję się do powyższego problemu. Po wciśnięciu przycisku klawiatury postać zaczyna żyć własnym życiem. Biegnie przed siebie, nie reaguje na nic. Nie można w tym czasie kompletnie nic zrobić, np. zmienić kierunku bo....ona dalej biegnie. Do tego czasem nie można otworzyć menu, lub menu NPC, które dodatkowo czasem otwiera się i zamyka non stop. Gra jest całkowicie niegrywalna. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

Dziękuję i pozdrawiam.

UBI-Zuzu
03-21-2016, 05:13 PM
Cześć Palles_PL_, misza00, witajcie na forum!

Przykro mi słyszeć, że takie problemy się pojawiają. Najlepiej byłoby skontaktować się w tej kwestii ze wsparciem technicznym. Możecie to zrobić tutaj. (https://support.ubi.com/pl-PL/index)

Zuzu