PDA

View Full Version : znany lub nieznany bug

unk4ss
03-14-2016, 07:29 PM
Witam

Chyba po ostatniej aktualizacji (wcześniej może też - nie wiem) dość często zdarza się sytuacja, gdy postać "zbuguje się" i nie da się ruszyć w żadnym kierunku. Nie da się na stojąco, nie da się w schyleniu, dopiero trzeba się położyć, odczołgać i dopiero można wstać i iść dalej. Problem nie dotyczy tylko mnie; grając grupą wszyscy miewamy to samo. Częstotliwość.. hmm, myślę że kilka razy/wieczór,

Inna rzecz to wchodzenie gdzieś, przejście dwóch kroków i cofka...i tak w kółko. Myślałem że to mój net, ale pójście inną drogą jest możliwe od pierwszego razu. Tak jakby przeszkoda (drzwi, ściana) została usunięta wizualnie dla mnie i mojego kompa, ale nie dla serwera.

pozdrawiam

UBI-Zuzu
03-18-2016, 09:58 AM
Cześć unk4ss,

czy sytuacja trwa nadal po zmianach z ostatniej przerwy technicznej?

Zuzu

unk4ss
03-18-2016, 07:07 PM
Cześć unk4ss,

czy sytuacja trwa nadal po zmianach z ostatniej przerwy technicznej?

Zuzu

czyli od 2-go marca ? Na pewno. Ale potestuję, może nagram i potwierdzę

Długo nie trwało :D
pierwsze ujęcie dotyczy pierwszego problemu -postać się zbugowała i nie można było się ruszyć. Pomogło położenie się i przeczołganie. Drugie ujęcie to wchodzenie do pomieszczenia i cofki. Trzecie ujęcie to to samo, ale przeszedłem korytarzem, wróciłem, próba wejścia i cofka i wejście z innej strony.

https://youtu.be/nsbrwnOJDRc

Przy okazji - czy nie można by znaczka rangi zrobić jako buttona, gdzie kliknięcie objaśniałoby (w formie dymka), jaka to ranga ?

UBI-Zuzu
03-21-2016, 03:38 PM
Dzięki za informację, w takim razie przekażę tą informację i film zespołowi, żeby się temu przyjrzeli.

Zuzu

RAMBO-OuTcAsT
03-29-2016, 12:19 PM
Witam

Chyba po ostatniej aktualizacji (wcześniej może też - nie wiem) dość często zdarza się sytuacja, gdy postać "zbuguje się" i nie da się ruszyć w żadnym kierunku. Nie da się na stojąco, nie da się w schyleniu, dopiero trzeba się położyć, odczołgać i dopiero można wstać i iść dalej. Problem nie dotyczy tylko mnie; grając grupą wszyscy miewamy to samo. Częstotliwość.. hmm, myślę że kilka razy/wieczór,

Inna rzecz to wchodzenie gdzieś, przejście dwóch kroków i cofka...i tak w kółko. Myślałem że to mój net, ale pójście inną drogą jest możliwe od pierwszego razu. Tak jakby przeszkoda (drzwi, ściana) została usunięta wizualnie dla mnie i mojego kompa, ale nie dla serwera.

pozdrawiam

potwierdzam problem istnieje i to coraz czesciej sie zdarza niestety :/

UBI-Zuzu
03-30-2016, 09:05 AM
Cześć OuTcAsTno1,

mamy kolejną łatkę (aktualizację 2.3) która dzisiaj zostanie opublikowana na PC, a w przyszłym tygodniu na konsolach. Sprawdź proszę po jej instalacji, czy problem trwa nadal ;)

Zuzu

unk4ss
09-02-2016, 07:16 AM
czyli od 2-go marca ? Na pewno. Ale potestuję, może nagram i potwierdzę

Długo nie trwało :D
pierwsze ujęcie dotyczy pierwszego problemu -postać się zbugowała i nie można było się ruszyć. Pomogło położenie się i przeczołganie. Drugie ujęcie to wchodzenie do pomieszczenia i cofki. Trzecie ujęcie to to samo, ale przeszedłem korytarzem, wróciłem, próba wejścia i cofka i wejście z innej strony.

https://youtu.be/nsbrwnOJDRc

Przy okazji - czy nie można by znaczka rangi zrobić jako buttona, gdzie kliknięcie objaśniałoby (w formie dymka), jaka to ranga ?

Bug mapy z filmiku (drugie ujęcie, cofka po wejściu do pomieszczenia) nie został usunięty. Tym razem dopadło mnie to na tej samej ścianie, ale bardziej w lewo;

cropky
10-10-2016, 08:51 AM
https://youtu.be/czq078_pjeE

magiczna ściana dla dronów...

UBI-Zuzu
10-10-2016, 03:44 PM
Dziękuję za zgłoszenie cropky.
Przekazałam informację o tym błędzie wraz z nagraniem.

Zuzu

Newbie_Player
10-12-2016, 08:36 AM
podobny bug jest z torba z kamizelkami, rozstawie kamizelki, chce się wzmocnić a tu znika gdzieś i nigdzie nie pokazuje by gdzieś były. I nwm czy to tylko u mnie ale w niektórych bitwach nie da sie ani położyc ani nic, tylko biegac możnaa w ustawieniach nic sie mi nie pozmieniało bym miał to na innym przycisku. ( dodam ze klawiaturę i mysz mam nową bo myślałem ze mi coś siada)

UBI-Zuzu
10-12-2016, 11:33 AM
@Noob_Player,
jeśli miałbyś taką możliwość, czy mogłabym prosić o przesłanie nagrania ilustrującego problem?

Zuzu

Newbie_Player
10-13-2016, 08:05 PM
Możliwość mam ale nie będę nagrywał bo wtedy się grac nie da u mnie, fps czy cos spada i jeszcze epilepsji dostane przez to klatkowanie, próbuje wszelakich ustawień w tych ustrojstwach i nic nie pomaga póki co..

cropky
10-14-2016, 08:45 AM
Z poprawki na poprawkę... gorzej. Powrócił bug z dronami w fazie przygotowań:

https://youtu.be/RyjatmcvtnE

A miało być tak piknie....

UBI-Zuzu
10-14-2016, 01:30 PM
@Noob_Player, rozumiem, dzięki za informację.

@cropky, dziękuję za zgłoszenie błędu!

Zuzu