PDA

View Full Version : [Łączność] Nieskończone Ładowanie / Crafting [Aktualizacja 4.04]

UBI-Zuzu
03-23-2016, 05:20 PM
Wiemy o błędzie, którego doświadczają niektórzy z Was, powodujący utrudniony dostęp do gry. Jest on powiązany zwykle z posiadaniem high-endowego plecaka. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, jest to sprawa dla nas priorytetowa w tej chwili.

Jeśli chcielibyście pomóc nam z tym problemem, prosilibyśmy o odpowiedzi do tego wątku zawierające następujące informacje:

Platforma:
Twój gamertag na tej platformie:
Jak długo doświadczasz problemów z wejściem do gry:
Czy stworzyłeś high-endowy plecak:
Czy doświadczałeś/łaś problemu ze znikającymi przedmiotami przed pojawieniem się utrudnień:
Czy Twój inwentarz był pełny lub przepełniony:
Co było ostatnią rzeczą którą zrobiłeś/łaś przed wylogowaniem się z gry:
Czy otrzymałeś/łaś jakiś numer błędu:

Najmocniej przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wszelką pomoc.

Aktualizacja 31.03:
Dzięki informacjom dostarczonym przez graczy byliśmy w stanie zidentyfikować źródło problemu. Nie ukazała się jeszcze poprawka rozwiązująca ten problem, jest jednak naszym priorytetem i opublikujemy ją tak prędko jak to możliwe. W międzyczasie, radzimy NIE wybierać modyfikacji dla przedmiotów w Waszym ekwipunku, których nie używacie. Dziękujemy Wam za Waszą współpracę i zrozumienie.

Aktualizacja 4.04:
Poprawka do tego błędu zostanie opublikowana w aktualizacji 1.1, przewidzianej na 12 kwietnia. Niestety poprawka ta wymaga klienta łatki i z tego powodu nie możemy opublikować jej wcześniej. Dziękujemy za Waszą cierpliwość.

WildBoa4
03-30-2016, 08:22 PM
Platforma:
Twój gamertag na tej platformie:Wildboa4
Jak długo doświadczasz problemów z wejściem do gry:OK 1 tydzień
Czy stworzyłeś high-endowy plecak: TAK
Czy doświadczałeś/łaś problemu ze znikającymi przedmiotami przed pojawieniem się utrudnień:TAK
Czy Twój inwentarz był pełny lub przepełniony:NIE
Co było ostatnią rzeczą którą zrobiłeś/łaś przed wylogowaniem się z gry:Plecak zamiast na plecach był w stashu, założyłem plecak i model gracza zniknął, została tylko broń, postanowiłem się przelogować
Czy otrzymałeś/łaś jakiś numer błędu: NIE

BLASTERXIX
03-31-2016, 08:59 AM
Platforma:PC
Twój gamertag na tej platformie:BLASTERXIX
Jak długo doświadczasz problemów z wejściem do gry: 2 dni
Czy stworzyłeś high-endowy plecak:TAK
Czy doświadczałeś/łaś problemu ze znikającymi przedmiotami przed pojawieniem się utrudnień: TAK
Czy Twój inwentarz był pełny lub przepełniony: NIE
Co było ostatnią rzeczą którą zrobiłeś/łaś przed wylogowaniem się z gry: kończyłem gre założyłem zrobiony plecak maiłem zrobione chyba z 3 wylogowałem sie następnego dnia po zalogowaniu plecak znikną wiec założeniem drugi wyszyłem z gry potem już nie mogłem sie zalogować gra w kółko sie ładuje
Czy otrzymałeś/łaś jakiś numer błędu: nie

BLASTERXIX
03-31-2016, 08:46 PM
Rozumiem ze znaleźliście problem ale takie rozwiązanie (W międzyczasie, radzimy NIE wybierać modyfikacji dla przedmiotów w Waszym ekwipunku, których nie używacie.) to nie do konca działa dla wszystkich bo na przykład co z tymi osobami co sie nie mogą zalogować to uniemożliwia im granie a kiedy wy tą łatkę wydacie to czort wie tydzień możne dwa naprawdę jest to olewanie graczy :mad:

UBI-Zuzu
04-01-2016, 10:23 AM
Cześć BLASTERXIX,

jest to nie tyle rozwiązanie, co tymczasowe obejście problemu, które wynalazł zespół. Powiadomię Was, jak tylko będzie wiadomo, kiedy pełnoprawna poprawka tego problemu się pojawi.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

Zuzu

BLASTERXIX
04-01-2016, 10:41 AM
Rozumiem ale nie do końca ba ja nie mogę sie nawet zalogować .rozumiem ze i tak nic na to nie poradzisz ,ale jestem ciekaw czy będzie jakaś rekompensata odnośnie utraconych rzeczy i niemożliwości grania, bo kupując grę wydaną jako pełno wartościowy produkt nie powinno być takich problemów ,a jeżeli wiedzieli ze ta gra nie jest do konca gotowa to powinni wydać ją jako wczesny dostęp i nie było by problemów ze gracze sie skarżą bo by było wiadomo ze to nie do końca pełny produkt

EDIT: No to sobie poczekam z graniem DZIĘKI UBI.........We will be deploying a fix in update 1.1 on April 12th that should resolve instances of the infinite loading/backpack issue. Due to this fix requiring a client patch, we cannot deploy it at an earlier date. We thank you for your patience. a jeszcze się dowiedziałem ze możne wcale w tej aktualizacji tego nie naprawią bo podobno jest to uszkodzony pojedynczy plik po stronie serwera i musieli by u każdego gracza oddzielnie go naprawić i jak tu sie nie wkurzyć .:mad::mad::mad::mad:

EDIT 2: haha niezłe wy na tym forum to używacie chyba kopiuj przetłumacz wklej i to jeszcze z opóźnieniem

EDIT 3: ok rozumiem ze dbasz o to by było dobrze przetłumaczone ,tylko bym prosił w miarę twoich możliwości żebyś to robiła na bieżąco .bo w przypadku takich spraw człowiek jest bardzo ale to bardzo nie zadowolony ze cos kupił i nie działa i jeszcze karzą mu czekać 2 tygodnie a nawet miesiąc zanim cos poprawią śmiechu warte

UBI-Zuzu
04-05-2016, 01:21 PM
Hej BLASTERXIX,

wiadomość od zespołu brzmi tak samo dla graczy z każdego zakątka świata. Ja dbam jedynie o to, by została ona przetłumaczona i przez to w pełni zrozumiała dla polskich użytkowników.

Pamiętaj proszę, że jeśli masz coś do dodania w wątku, gdzie jeszcze nikt nie odpowiedział po Twoim ostatnim poście, używaj opcji "Edytuj Post" zamiast dodawania kolejnego postu.

Zuzu