PDA

View Full Version : Problem z celowaniem w grze

skolu
03-24-2016, 10:23 AM
Witam! Proszę o pomoc gdyż mam problem z grą Tom Clancy's The Division.
Otóż w czasie gry występuje taki problem że gdy próbuję celować bronią czyli PPM
postać obraca się automatycznie o 360 st. i kieruje broń w stronę ziemi.Jest to strasznie uciążliwe i praktycznie uniemożliwia prawidłową rozgrywkę gdyż w trakcie potyczki moja postać od razu ginie gdyż tracę orientację w terenie .Nadmienię iż wymieniłem myszkę na inną i jest to samo więc to nie wina myszy. Próbowałem zmienić ustawienia klawiszy sterowania np. że celowanie będzie zamiast PPM na ŚPM- rezultat ten sam...po wycelowaniu postać się obraca i kieruje w ziemię...więc spróbowałem celowanie ustawić na LPM a strzał na PPM.Wynik.......celuje się dobrze i nic się nie dzieje a jak próbuję strzelić naciskając PPM obraca postać i celuje w ziemię.
Po puszczeniu przycisku także występuje obrót postaci i celowanię w inną stronę...

UBI-Zuzu
03-24-2016, 03:51 PM
Cześć skolu, witaj na forum!

W tej kwestii najlepiej będzie skontaktować się z naszym wsparciem technicznym. Można do nich napisać na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/) lub zadzwonić pod numer: 22 306 00 63.

Zuzu