PDA

View Full Version : PC Win8.1 Gra się zawiesza podczas gry, wyskakuje ostatecznie uncorrectable error

koremi
04-09-2016, 02:58 PM
PC Win8.1 Intel i7 8 GB RAM, geforce gtx 970. Gra się zawiesza podczas gry, wyskakuje ostatecznie uncorrectable error. Karta graficzna geforce gtx 970. Sterowniki aktualizowane przez stronkę nVidii, zrobiona optymalizacja i niezależnie, czy jest ona zastosowana, czy nie, podczas aktywniejszej "akcji" w grze (np. strzelanie) gra zastyga i można tylko zrobić reset komputera. Aktualizacje Windows zainstalowane.Ustawienia karty graficznej ustawione są automatycznie do rozpoznania przez grę, żadnego overclockingu nie stosuję ani na karcie ani na procesorze. Wcześniej podobnie się w taki sam sposób zawieszało choć częściej na Windows 10. Wróciłem do Windows 8.1 i to nie pomogło. Proszę o jakieś rady.

UBI-Zuzu
04-11-2016, 09:43 AM
Cześć Koremi, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć o tym, że gra nie chce działać poprawnie. W tej sytuacji najlepiej byłoby skontaktować się z naszym wsparciem technicznym, jest to możliwe na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/) bądź pod numerem:22 306 00 63.

Zuzu

koremi
04-18-2016, 10:12 AM
Wszystko się wyjaśniło, gra się zawieszała z powodu nieprawidłowej pracy procesora (szpilki na slocie płyty głównej krzyżowały się z powodu uszkodzenia ich przy instalacji procesora), w konsekwencji pamięci RAM nie pracowały w dual chanele, co powodowało znaczne obniżenie mocy komputera a w konsekwencji zawieszanie się gry.

UBI-Zuzu
04-18-2016, 03:42 PM
Czy zatem udało Ci się rozwiązać Twój problem, koremi? :)

Zuzu

koremi
04-19-2016, 07:44 AM
Tak, sadzę że tak. Pozdrawiam

UBI-Zuzu
04-19-2016, 02:42 PM
Miło mi to słyszeć ;)

W takim razie temat zamykam.

Zuzu