PDA

View Full Version : zabugowane Punkty Orientacyjne

Fjuczers
04-09-2016, 10:43 PM
Dzisiaj spędziliśmy z drużyną w SM06 ze 3 godzinki. Zrobiliśmy punkt orientacyjny "The Pit" z 6 może 8 razy. W tym samym czasie punkty orientacyjne "Budynek Q" i Mid Town Music" nie zresetowały się ANI RAZU!!! PRZEZ 3 GODZINY! Biegaliśmy obok nich i skanowaliśmy je wiele razy (bo zaraz obok nich jest lądowisko), do tego ciągle otwieraliśmy i sprawdzaliśmy mapę - nie ma szans, żebyśmy chociaż raz w ciągu kilku ostatnich dni na nie nie trafili!

To nie nowy problem - trwa już ponad tydzień jak nie lepiej... Ot w losowe dni działają te 3 punkty tak jak powinny, a czasem tylko "The Pit".

Domyślam się, że to bug ? Przez niego gra w najwyższej/najtrudniejszej DZ jest przez to najnudniejsza bo nie ma co robić :(

UBI-Zuzu
04-11-2016, 10:57 AM
Cześć Fjuczers,

na ile się orientuję, punkty same w sobie nie są zabugowane, natomiast niektórzy gracze zgłaszali, że kolory na mapie działają nieprawidłowo - czasami zdobyte punkty i tak wyświetlają się jako fioletowe.
Czy jest możliwe by problem, którego doświadczacie dotyczył właśnie tego błędu? Wkrótce powinien zostać on naprawiony.

Zuzu

Fjuczers
04-13-2016, 08:58 AM
Cześć Fjuczers,

na ile się orientuję, punkty same w sobie nie są zabugowane, natomiast niektórzy gracze zgłaszali, że kolory na mapie działają nieprawidłowo - czasami zdobyte punkty i tak wyświetlają się jako fioletowe.
Czy jest możliwe by problem, którego doświadczacie dotyczył właśnie tego błędu? Wkrótce powinien zostać on naprawiony.

Zuzu

po mojemu to tak było przed patchem: jak punkt jest fioletowy na mapie = gra uważa, że są tam przeciwnicy i ich nie odradza. gdy punkt jest fioletowy, a w środku nie ma żadnego przeciwnika (skanowanie nic nie wykrywa) to punktu nie można skończyć tak by się zmienił w szary i po jakimś czasie zresetował. po mojemu bug, a nie żadne błędne kolory ;)

jak jest od wczoraj nie wiem, możliwe że lepiej. bo dziś na chwilę byłem w najniższej DZ (dzienna misja) i nie mogłem uwierzyć w to co widzę - punkt stacja benzynowa działał! wow! czyli jak coś takiego naprawił patch to te na górze chyba też ;)

UBI-Zuzu
04-13-2016, 09:56 AM
Sprawdź proszę pozostałe punkty i daj znać, czy działają. Aktualizacja powinna uporać się z tym problemem i mam nadzieję, że błąd nie będzie Ci dalej przeszkadzał ;)

Zuzu

Fjuczers
04-21-2016, 03:55 PM
od aktualizacji ani razu nie trafiliśmy na "zawieszony" punkt w ktorym nic się nie odradzało :) działa jak trzeba.

UBI-Zuzu
04-22-2016, 01:46 PM
W takim razie bardzo miło mi to słyszeć!
Życzę dobrej zabawy!

Zuzu