PDA

View Full Version : Gra nie ładuje się po misji w Brooklynie

Tomdemach
04-10-2016, 01:15 PM
1. Jakiego problem doświadczasz?
- Gra ładuje się w nieskończoność i nie można nic zrobić.
2. Co robiłeś, kiedy ten błąd się pojawił?
- Próbuję wyjść z Brooklynu mając 4. poziom, pojawia się cutscenka, w której wybucha helikopter i następnie widzę ekran ładowania. Gra cały czas się ładuje (CZEKAŁEM PRAWIE POŁ DNIA I NIC). Po wyjściu z gry i ponownym wejściu nie ma aktywnych misji (wszystkie są ukończone), idąc w to samo miejsce pojawia się znów filmik z helikopterem i gra ponownie ładuje się w nieskończoność.
3. Czy byłeś w stanie powtórzyć błąd?
- Tak, za każdym razem po zalogowaniu jest to samo.
4. Czy zrobiłeś coś, by naprawić ten błąd?
- Ponownie uruchomiłem grę kilkukrotnie, zresetowałem modem , zrobiłem reset konsoli, i odinstalowałem grę i na nowo zainstalowałem i nic . Dalej dzieje sie to samo po ukończeniu misji na posterunku przechodzę przez drzwi jedne i drugi jest filmik i po filmiku znów gra ładuje się nieskończenie

Gre Kupilem wczoraj ...
Gry nie moge zwrócić do sklepu a Support nie odpowiada .

UBI-Zuzu
04-11-2016, 10:34 AM
Cześć TomDemach,

dziękuję za zgłoszenie. Czy mogę dopytać, na jakiej platformie zakupiłeś grę? Oraz o numer i datę otwarcia Twojego zgłoszenia?

Zuzu

Tomdemach
04-11-2016, 07:01 PM
PS4
Data utworzenia 4/9/2016 6:12:19 PM
Numer referencyjny 03174843

Marian551
11-17-2016, 05:32 PM
Witam, mam to samo tj. - Próbuję wyjść z Brooklynu mając 4. poziom, pojawia się intro w którym wybucha helikopter i następnie widzę czarny ekran ładowania i nic gra cały czas się ładuje . Po wyjściu z gry i ponownym wejściu to samo normalnie szok !. Gra na PC. Pomocy!!!.

UBI-Zuzu
11-17-2016, 05:49 PM
Cześć Marian551, witaj na forum!

W tej sprawie najlepiej byłoby się zwrócić do naszego wsparcia technicznego (https://support.ubi.com/pl-PL). Nasi konsultanci udzielą Ci pomocy w tej sprawie.

Zuzu