PDA

View Full Version : Co Ubi ma w planach zrobić z oszustami?

msigt683pl
04-16-2016, 01:31 PM
Czy firma ma zamiar cokolwiek zrobić w związku z oszustami którzy farmia rajd na ambitnym wykorzystując błąd w grze? Czy w ogóle jest możliwość odkręcenia tego, cofnięcie lub cokolwiek?

UBI-Zuzu
04-18-2016, 01:35 PM
Cześć msight683pl,

Jeśli zauważysz użytkownika, który wykorzystuje glitch w grze, zgłoś go proszę. Dopilnujemy, by spotkały go konsekwencje. Z naszej strony staramy się, by błędy gry pozwalające na takie zachowanie zostały jak najprędzej załatane.

Zuzu

Kliksik
04-24-2016, 09:59 AM
Jeśli zauważysz użytkownika, który wykorzystuje glitch w grze, zgłoś go proszę. Dopilnujemy, by spotkały go konsekwencje. Z naszej strony staramy się, by błędy gry pozwalające na takie zachowanie zostały jak najprędzej załatane.

Zuzu

Ściema jak zresztą wszystko co robicie, moje zgłoszenia na temat graczy wykorzystujących glitche i nabijających sobie DZ range po za wyznaczonym terenem (DZ06 północno zachodni róg mapy) czekają na byle jaka reakcje z Waszej strony już od 10 kwietnia czyli 14 długich dni.

14 DNI i zero reakcji. To samo tyczy się graczy jawnie oszukujących poprzez wykorzystywanie RPM, czy też teleportu. Nie wiem czy wam oprócz filmu z oszustem trzeba jeszcze podesłać przyznanie się tej osoby do winy? Może wtedy zaczniecie działać ?

Tomaszkkkk
05-23-2016, 05:15 PM
Nie chcę zakładać nowego wątku, dlatego podłącze się do obecnego tematu, który jest pokrewny z moim.

18 maja wysłałem 2 zgłoszenia na graczy, którzy oszukiwali w grze:

03305875
03305223

póki co bez odzewu :/ dzisiaj wysłałem kolejne zgłoszenie o nr 03319352 na graczy, którzy teleportują się do budynków i strzelają z nich przez ściany/drzwi do wejścia do schronu.

https://youtu.be/J29A3nMWR6I
https://youtu.be/DH_7BbZrGQ8

Zuzu, Ty chyba jako jedyna interweniujesz w sytuacji, kiedy pomoc techniczna działa nieco opieszale.

Pozdrawiam

UBI-Zuzu
05-24-2016, 10:03 AM
Cześć Tomaszkkkk,

sprawdziłam co i jak i wszystko jest w porządku - Twoje zgłoszenia zostały przekierowane i czekają w kolejce tych do zbadania przez naszych specjalistów od spraw fairplay. Powinny one zostać przeanalizowane już niedługo. Przepraszam za zwłokę - nasi specjaliści mają dużo pracy z racji dokładnego badania każdej ze spraw.

Zuzu

lukaszmig_PL
02-14-2018, 08:59 PM
Witam.
Chciałbym się również podpiąć do kolegów zgłaszających problemy z graczami i niestety nawet na youtoube niektórzy gracze potrafią się chwalić swoimi umiejętnościami w grze i nic się z nimi nie dzieje. Strzelanie przez ściany, czy nieśmiertelność graczy w DZ to zaczyna być coraz większa rutyna i powoli nawet najbardziej zaparci gracze, z którymi gram od samego początku (od bety) zaczynają się zastanawiać nad zmianą gry. Dla ciekawostki dołączę link do filmiku z końca stycznia 2018, który mi kolega przesłał: https://www.youtube.com/watch?v=YZ4H28MWDec .
Mam nadzieję, że naprawdę się ktoś takimi graczami zajmie, bo gra jest Super i szkoda byłoby gdyby gracze z ich powodu rezygnowali z gry.
Pozdrawiam
Lukaszmig_PL