PDA

View Full Version : kradzież konta Uplay - brak odpowiedzi supportu

modmaster87
04-22-2016, 10:31 AM
Witam, ktoś włamał się na moje konto uplay i zmienił hasło oraz e-mail. Napisałem w tej sprawie do supportu, dziś mija 3 dzień i zero odpowiedzi. Czy ktoś się w ogóle tym interesuję? Numer zgłoszenia 03211193

UBI-Zuzu
04-22-2016, 02:35 PM
Cześć modmaster87,

przykro mi słyszeć, że taka sytuacja Cię spotkała, zbadam sprawę. Mam nadzieję, że już taka sytuacja się nie powtórzy, ale gdyby tak się stało, serdecznie polecam kontakt telefoniczny z naszym wsparciem w sytuacjach niecierpiących zwłoki.

Numer to: 22 306 00 63

Zuzu

GumJayPL
02-09-2017, 12:39 PM
Witam mam ten sam problem z tym że ustawiono mi weryfikacje dwu stopniową a sam jej nie ustawiałem, jak mam ją w tym przypadku wyłączyć? Problem mam na drugim koncie i nie mogę się na nie zalogować

UBI-Zuzu
02-10-2017, 11:52 AM
Tak jak doradziłam powyżej, w tej sprawie proszę o pilny kontakt telefoniczny ze wsparciem technicznym: 22 306 00 63.

Zuzu

PETERSEN474
03-08-2017, 06:35 AM
Witam ja też , mam problem z logowaniem do konta , mogę grać tylko offline.
Online nie mogę się zalogować ( wczoraj sprawę zgłosiłem i zero odpowiedzi
Mój nick to Petersen 865

niemaboga
12-20-2017, 02:20 PM
dokładnie mam to samo kradziez konta uplay i poczta
mam klucze nawet posłałem zdjecia gry Ubi ma to w dupie

ankka30
02-13-2018, 07:15 PM
WITAM CHCIALAM ZGOSIC KRADZIEZ KONTA. GDY PROSZE O RESET HASLA NA MOJ EMAIL NIE DOCHODZI MI LINK. FAKT NIE UZYWALAM KONTA OKOLO 3 LAT, ALE GDY WESZLAM DZIS NA MOJ EMAIL , CHCIALAM ZNOW ZAGRAC W MOJE UKOCHANE HEROES , ODNALAZLAM EMAIL OD UBISOFT Z DNIA 10.12.2017 TEJ TRESCI :
Hi ,

We noticed that you recently changed the following information on your account:

Email address
Password

If you didn’t change this information, someone may be accessing your account without permission; and we strongly recommend that you change your account password on the account management website as soon as possible.

If you no longer have access to your account, contact Ubisoft Customer Support to confirm your identity and recover your account.

Ubisoft. NIGDY NIC NIE ZMIENIALAM !!! OSOBA KTORA DOKONALA ZMIAN POSIADA EMAIL: Ubisoft Account Support
Do:
triggy_snipes@yahoo.com triggy_snipes@yahoo.com. OSOBA TA DOKONALA ZMIAN WIEC JAKIEGOLWIEK PROBY RESETOWANIA HASLA PRZEZE MNE SA NIEMOZLIWE.BARDZO PROSZE O ZAJECIE SIE SPRAWA NIEZWLOCZNIE ORAZ O WYSTOSOWANIE KONSEKWENCJI. SPRAWA DOTYCZY MOJEGO KONTA O EMAIL; plock2010@o2.pl, CHCIALABYM SIE ZALOGOWAC NA SWOJE KONTO UPLAY. DZIEKUJE ANNA

Ubi-Lilpwnd
02-14-2018, 09:45 AM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Oni zajmują się takimi problemami. Jeśli wytłumaczysz im całą sytuację, napewno sprawdzą wszystko i pomogą :)

noniewiem5
02-19-2018, 02:11 PM
SKRADZIONO mi konto właściwe
piszę tu ponieważ nie jestem w stanie odnaleść odpowiedniej zakładki.
nie jestem w stanie wejść na swoje konto General_Dabek

Ubi-Lilpwnd
02-19-2018, 02:13 PM
Witam noniewiem5,

Proszę skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63. Tylko oni są w stanie pomóc Ci w odzyskaniu konta.

noniewiem5
02-19-2018, 03:19 PM
czyli gdzie mam to zgłosić ?

Ubi-Lilpwnd
02-19-2018, 03:25 PM
Możesz to zgłosić na stronie https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63

BaerolomeoPL
02-20-2018, 01:24 PM
Witam, także mam problem z zhakowanym kontem (nie tym). Skontaktowałem się z sopportem ubisoftu wczoraj i już po godzinie dostałem odpowiedź co mam wysłać, aby pomóc w odzyskaniu konta. Wykonałem dane czynności, jednak nie widzę żadnej reakcji, ani na e-mailu, ani tutaj na stronie (numer mojego zgłoszenia: 05871007). Odpowiedź dostałem na e-mailu, jednak nawet w samej wiadomości jest napisane, żeby nie odpisywać, a po 4 dniach podobno ma się sprawa anulować, jeśli nie będzie dalej rozmowy. Nie wiem czy to po prostu musi troszkę potrwać, czy jednak odpowiedzieć na e-mail od supportu? Proszę o nakierowanie.

Ubi-Lilpwnd
02-20-2018, 01:39 PM
Witam,

Polecam poczekać :) Takie sprawy nie są ignorowane i obsługa techniczna potrzebuje troszkę czasu, aby wszystko sprawdzić. Proszę poinformuj mnie jeśli nie dostaniesz odpowiedzi przed upływem 4 dni. Postaram wtedy dopytać co tam blokuje rozwiązanie sytuacji :)

BLadyHagrid
02-21-2018, 06:18 PM
Wszystko ładnie przebiegło i już się zakończyło. Dziękuję za ludzkie podejście do sprawy i do człowieka. ;) Mam nadzieję, że nie będę musiał już tu zaglądać :D

noniewiem5
02-22-2018, 07:16 PM
dlaczego nie mogę wysłać zgłoszenia do wsparcia ?
po mino że mam wszystko zrobione nawet zdjęcie

dzikilos1
04-07-2018, 10:50 PM
dobry wieczór.
Skradziono mi konto dostałem emaila o tym że został zmieniony email i hasło do mojego konta - teraz nie mogę się na nie dostać. Niestety tu zaczynają się idiotyzmy - żeby zgłosić kradzież konta muszę mieć KONTO ! na ubi - ale przecież właśnie mi je ukradli! Email ze zmianą hasła oczywiście NIE dochodzi na wskazane konto. Bardzo proszę o pomoc
Support ma w niedzielę wolne. Co robić ?