PDA

View Full Version : Assassin's Creed Brotherhood - Błąd kodu

SilentShy
04-27-2016, 01:32 PM
Witam, mam problem z dodaniem gry na Uplay.

Kupiłem 3 gry: AC2/Brotherhood/Revelations

Wpisałem kod gry od Brotherhood, ale dodało mi grę Assassin's Creed 2.

Kod od Assassin's Creed 2 nie działa. Pokazuje się komunikat: Ten klucz CD lub klucz aktywacyjny został już użyty na tym koncie Uplay. A gry nadal nie ma.

Z Revelations wszystko w porządku.

Napisałem do supportu 19 kwietnia i nadal brak odpowiedzi.

RaV46
04-29-2016, 07:44 PM
Ja mam podobnie z heroes 6 napisałem do supportu juz 2 tygodnie temu a nadal brak odpowiedzi, oni maja jakąś przerwe czy co

SilentShy
04-29-2016, 09:30 PM
Napisz do "UBI-Zuzu" na PW. Na pewno ci pomoże i podaj numer zgłoszenia.

UBI-Zuzu
05-03-2016, 02:01 PM
Cześć Wam,

jeśli rozwiązanie spraw zgłoszonych do naszego Wsparcia Technicznego przedłuża się, podajcie mi proszę numery Waszych zgłoszeń, postaram się zbadać sprawy w miarę możliwości ;)

Zuzu

bryjas16
09-02-2016, 05:29 PM
Witam, ja mam identyczny problem. Ten klucz CD lub klucz aktywacyjny został już użyty na tym koncie Uplay. A gry nadal nie ma. Dotyczy Rainbow Six Siege.
Proszę o pomoc :)

UBI-Zuzu
09-05-2016, 08:44 AM
Cześć bryjas16, witaj na forum!

Czy mogę dopytać, gdzie nabyłeś swoją grę?

Zuzu

BrainOnStand
10-02-2016, 09:08 AM
Hejka,
U mnie również problem z AC Brotherhood, gdy wpisuję kod żeby aktywować grę to dostaję komunikat, że kod jest już użyty na TYM koncie, a po grze ani śladu :(
Napisałem ticketa do supportu i czekamy na odpowiedź :)
@Zuzu powiedz proszę, w razie problemów można bezpośrednio do Ciebie pisać na komunikatorze Uplay czy tu prywatnymi wiadomościami? :)

UBI-Zuzu
10-03-2016, 09:58 AM
Cześć BrainOnStand,

dobrze zrobiłeś, że zgłosiłeś problem naszego wsparciu! Jeśli chciałbyś kontaktować się ze mną bezpośrednio, to zachęcam do pisania na forum wiadomości prywatnych. Możesz też napisać wiadomość prywatną na polskim facebooku, tam też pomagamy ;)

Zuzu

Pasternakson
05-13-2017, 09:33 AM
Cześć wszystkim,
Mam pytanie czy udało się komuś rozwiązać ten problem?
Kupiłem Brotherhood'a dwa dni temu i mam identyczny problem, kod z instrukcji Assassin's Creed Brotherhood został przypisany do (zainstalowanej ponad miesiąc wcześniej) gry Assassin's Creed II. Jeśli ktoś będzie tak miły i napisze co Wsparcie Techniczne polecało zrobić w tej sytuacji to będę bardzo wdzięczny :D

UBI-Zuzu
05-17-2017, 01:03 PM
@Pasternakson, nasze wsparcie techniczne pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu, zachęcam do kontaktu z nimi na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL) ;)