PDA

View Full Version : Ograniczony NAT

Speeeeku_PL
04-27-2016, 03:42 PM
Proszę o instrukcję, jak ustawić mój NAT na otwarty. Próbowałem przekierowanie portów ustawić, strefę DMZ i dalej nic. Od czasu do czasu NAT przestawia się z otwartego na ograniczony i odwrotnie. Support Ubisoftu nie odpisuje od tygodnia, nie odbierają telefonu... I jak ttutaj można żyć? :[

UBI-Zuzu
04-27-2016, 03:55 PM
Cześć Speeeeku_PL,

dokładna instrukcja, jak zmienić typ NAT powinna znajdować się w instrukcji obsługi Twojego routera. W przypadku dalszych wątpliwości, skontaktuj się proszę ze swoim dostawcą Internetu.

Zuzu

passengerr
04-28-2016, 08:31 AM
Proszę o instrukcję, jak ustawić mój NAT na otwarty. Próbowałem przekierowanie portów ustawić, strefę DMZ i dalej nic. Od czasu do czasu NAT przestawia się z otwartego na ograniczony i odwrotnie. Support Ubisoftu nie odpisuje od tygodnia, nie odbierają telefonu... I jak ttutaj można żyć? :[

Jest to jedyna gra w której przez większość czasu mamy ograniczony Nat - nie zawracaj sobie tym głowy.
Do puki masz niski ping wszystko jest ok , gdy ping bedzie skakał powyżej 200 zresetuj router .

NG_POETA
04-30-2016, 08:46 AM
Jest to jedyna gra w której przez większość czasu mamy ograniczony Nat - nie zawracaj sobie tym głowy.
Do puki masz niski ping wszystko jest ok , gdy ping bedzie skakał powyżej 200 zresetuj router .

Też tak miałem, wystarczyła konfiguracja routera w moim przypadku chodziło o to że było podwójne NAT-owanie z anteny i z routera dla tego w grze wyskakiwało mi ograniczone po konfiguracji routera NAT przydziela tylko antena a router już nie więc przy pojedynczym jest ok i jeszcze jedna sprawa nie zauważyłem różnicy w grze gdy NAT był ograniczony ale nie wiem czy to nie ma wpływu tylko gdy korzystasz z czatu głosowego w grze.

Speeeeku_PL
05-07-2016, 09:22 AM
Głównie chodzi mi o to, że nie mogę grać ze znajomymi. Podczas darmowego weekendu każdy mógł dołączyć do każdego lobby znajomych, a po weekendzie oczywiście błędy wyskakują.
@maxx__PL mógłbyś powiedzieć jak skonfigurowałeś router? (przekierowanie portów mam, włączona strefa DMZ, UPnP brak)

PS. Do supportu Ubisoftu napisałem 19.04.2016r i dalej żadnej odpowiedzi. Koledzy mówili, że to normalnie i że nigdy mi nie odpiszą ;]

UBI-Zuzu
05-09-2016, 09:03 AM
hej Speeeeku_PL,

jeśli masz otwarte zgłoszenie, podaj mi proszę jego numer referencyjny, zobaczę, co da się zrobić :)

Zuzu

NG_POETA
05-09-2016, 12:48 PM
Więc ja mam router ASUS RT-N18U a internet mam radiowy i tu z pomocą przyszedł mi dostawca internetu telefonicznie podczas rozmowy skonfigurowaliśmy wspólnie i router i antenę bo jeżeli masz router konfigurowalny to można udostępnić wejście do routera po sieci WAN i wtedy osoba która jest np. w centrum które zarządza siecią bezprzewodową może zdalnie się połączyć z Twoim routerem i go skonfigurować.

Speeeeku_PL
05-11-2016, 02:34 PM
Numer zgłoszenia: 03210726

UBI-Zuzu
05-12-2016, 11:03 AM
Cześć Speeeku_PL,

na ile się orientuję, opowiedź powinna na Ciebie czekać ;) Sprawdź proszę skrzynkę e-mailową.

Zuzu