PDA

View Full Version : Zablokowane postacie ze względu na błędy po stronie serwera

Extrememario2
04-29-2016, 09:27 AM
Dostaję komunikat:
UWAGA:
Ze względu na błędy po stronie serwera twoje postacie są aktualnie zablokowane. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności. Możesz wymusić ich odblokowanie powracając do wcześniej zapisanych danych, ale w wyniku tej decyzji możesz utracić część swoich postępów.

Nie chciałbym utracić części swoich postępów. Co mam w takiej sytuacji zrobić??
Platforma PS4

El-Chupacabra-
04-29-2016, 09:40 AM
Potwierdzam. ten sam błąd u mnie, podczas próby dołączenia do grupy znajomych. Platforma PC. Oczekuję na szybkie rozwiązanie problemu, lub chociażby podanie dokładniejszej informacji ( do jakiego stanu / daty miałoby nastąpić to "cofnięcie" rozwoju postaci / ekwipunku ).

UBI-Zuzu
05-03-2016, 02:13 PM
Cześć Extrememario2, El-Chupacabra-, witajcie na forum!

Przykro mi słyszeć, że pojawiły się u Was takie błędy. Czy cały czas doświadczacie podobnych błędów?

Zuzu

El-Chupacabra-
05-04-2016, 09:52 AM
Nie, wszystko jest już ok - naprawiło się i odświeżyło postać bezstratnie, zatem był to problem przejściowy, dosyć szybko i sprawnie zażegnany.
Pozdrawiam, El Chupacabra ;)

Andzelika_
08-17-2016, 08:09 PM
Mam ten sam błąd od niedzieli (platforma PS4), zgłaszałam do supportu jednak zero reakcji. Nie chcę stracić postępów w grze, dlatego na chwilę obecną nie jestem w stanie grać w grę za która zapłaciłam mnóstwo kasy :mad: . Może ktoś z forum wie jak rozwiązać ten problem?

UBI-Zuzu
08-18-2016, 11:28 AM
Cześć Andzelika_, witaj na forum!

Czy problem nadal ma miejsce po dzisiejszej przerwie technicznej?

Zuzu

Andzelika_
08-19-2016, 07:55 AM
Na szczęście po wczorajszej przerwie technicznej wszystko wróciło do normy :)

UBI-Zuzu
08-19-2016, 09:13 AM
Bardzo miło mi to słyszeć! :D

W takim razie temat zamykam.

Zuzu