PDA

View Full Version : Błąd 20001004.

ArtJokerPL
05-01-2016, 05:43 PM
Wyskakuje Błąd 20001004. W trakcie rozgrywki, nagle wyskakuje tablica z numerem błędu i muszę od nowa uruchomić grę.

Wysłałem pytanie , ale bez odp.:

Numer referencyjny # 03225133
Data otwarcia 23/04/2016 @ 15:55
Platforma PC
Tytuł gry The Division
Kategoria Gameplay

Shiro18
05-02-2016, 11:11 PM
Mam ten sam problem, caly dzien ten sam blad, z tym ze blad pojawia sie zawsze w tym samym momecie intro.

UBI-Zuzu
05-03-2016, 02:42 PM
Cześć ArtJokerPL, Shiro18, witajcie na forum!

@ArtJokerPL, poproszę, żeby zajęto się Twoją sprawą.

@Shiro18, czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania gry?

Zuzu

Shiro18
05-04-2016, 12:15 AM
Parmetry laptopa: i7-4720HQ 2.6 z turbo do 3.6
8gb ramu
karta geforce gtx 950m
win 8.1
Inne najnowsze gry(zwlaszcza wasze) wchodza wchodza na srednich lub na maks detalach, a sa nie bardziej wymagajace od Devision, tak wiec nie rozumiem czemu tylko z ta gra mam problem.

UBI-Zuzu
05-04-2016, 02:56 PM
W takim wypadku skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym poprzez otwarcie zgłoszenia tutaj (https://support.ubi.com/pl-PL)bądź pod numerem telefonu: 22 306 00 63

Zuzu

max9201
05-04-2016, 04:34 PM
U mnie na PC od 2 godzin ten błąd i nie chce ruszyc dalej

Shiro18
05-07-2016, 12:22 AM
W takim wypadku skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym poprzez otwarcie zgłoszenia tutaj (https://support.ubi.com/pl-PL)bądź pod numerem telefonu: 22 306 00 63

Zuzu

Pisalem do supportu 3 maja, do tej pory brak odpowiedzi, z UK nie oplaca mi sie dzwonic na polski numer ;D.

UBI-Zuzu
05-09-2016, 08:44 AM
Hej Shiro18.

podaj mi proszę numer zgłoszenia, a postaram się, żeby sprawę załatwiono ;)

Zuzu

Shiro18
05-12-2016, 01:29 AM
Hej Shiro18.

podaj mi proszę numer zgłoszenia, a postaram się, żeby sprawę załatwiono ;)

Zuzu
To nr. 03261681

UBI-Zuzu
05-12-2016, 03:26 PM
Nasze wsparcie techniczne powinno się wkrótce z Tobą skontaktować ;)

Zuzu

rastapgr
05-12-2016, 06:49 PM
Witam mam ten sam problem na Playstation 4 (DELTA 20001004)
nr. zgłoszenia 03288224

UBI-Zuzu
05-13-2016, 10:46 AM
nr. zgłoszenia 03288224

Cześć rastapgr, witaj na forum!

Nasze wsparcie powinno się wkróce z Tobą skontaktować w tej sprawie ;)

Zuzu

Molnas
05-14-2016, 11:58 AM
nr. zgłoszenia 03288224

Co jest z tą grą ? mam ten sam problem ? Kiedy to się rozwiąże albo czy zwracacie kasę ?

UBI-Zuzu
05-16-2016, 01:25 PM
Co jest z tą grą ? mam ten sam problem ? Kiedy to się rozwiąże albo czy zwracacie kasę ?

Cześć Molnas, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć, że i Ciebie doświadczył ten problem- Czy kontaktowałeś się w tej kwestii z naszym wsparciem technicznym?

Zuzu

Alojzy777
05-16-2016, 02:06 PM
Cześć Molnas, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć, że i Ciebie doświadczył ten problem- Czy kontaktowałeś się w tej kwestii z naszym wsparciem technicznym?

Zuzu

Witam,

Mam dokładnie ten sam problem. Grę posiadam od jakiś 3 dni, a połączenie zerwało mi już kilkadziesiąt razy... Bardzo frustrujące jak na produkt za taką cenę... Wygląda to trochę jak zabawa z Atari i wgrywaniem gier z magnetofonu... Ubisoft, ogarnij się. Dodam tylko, że inne sieciowe gry które mam na PS4 śmigają bez zarzutu. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim na PS4... Moj ticket: 03299423

Będę wdzięczny za pomoc.

Alojzy777
05-17-2016, 08:09 AM
UBI-Zuzu, pomożesz? Wsparccie techniczne się nie odzywa.

UstilagoG
05-17-2016, 09:00 AM
Witam
Dopiero zacząłem grać w The Division.
Gra uruchamia się normalnie. Tworzę postać, osiągam 3 lvl i kiedy przechodzę do innej części miasta po ukazaniu się czołówki Division przechodzę dalej, jednak kiedy wyloguję się i próbuję grę uruchomić ponownie od tego miejsca do po dłuższym czasie kiedy pojawia się ekran logowania pojawia się błąd DELTA 20001004. Nie mogę grać daną postacią. Mogę stworzyć nową postać, jednak po osiągnięciu 3 lvl i przejściu do następnej części miasta problem pojawia się ponownie w tym samym miejscu.
Zgłosiłem o powyższym problemie:
Numer referencyjny # 03300568
Data otwarcia 16/05/2016 @ 21:52
Platforma PS4
Tytuł gry The Division
Kategoria Technical Issues
Prosze o pomoc.
Czy to błąd płyty? Wymieniać płytę? Czy to pomoże? Wykupiony mam abonament na łączność przez Internet tylko dla tej gry a czas płynie, pieniądze też.
Pozdrawiam

UBI-Zuzu
05-17-2016, 02:37 PM
Cześć Alojzy!

Jeśli podasz mi swój numer zgłoszenia, to zobaczę, co da się zrobić ;)

Cześć UstilagoG,

przykro mi słyszeć, że doświadczasz takiego problemu. Informacje na temat pierwszej pomocy w kwestii tego problemu możesz znaleźć tutaj. (https://previewsites.ubi.com/just-dance/jd-portal/pl-PL/news/detail.aspx?c=tcm:160-250755-16&ct=tcm:154-76770-32)

Dobrze zrobiłeś, że skontaktowałeś się z naszym wsparciem technicznym. Jeśli zależy Ci na przyśpieszeniu sprawy, zatelefonuj proszę pod:22 306 00 63

Zuzu

Alojzy777
05-17-2016, 02:42 PM
Cześć Alojzy!

Jeśli podasz mi swój numer zgłoszenia, to zobaczę, co da się zrobić ;)

Cześć UstilagoG,

przykro mi słyszeć, że doświadczasz takiego problemu. Informacje na temat pierwszej pomocy w kwestii tego problemu możesz znaleźć tutaj. (https://previewsites.ubi.com/just-dance/jd-portal/pl-PL/news/detail.aspx?c=tcm:160-250755-16&ct=tcm:154-76770-32)

Dobrze zrobiłeś, że skontaktowałeś się z naszym wsparciem technicznym. Jeśli zależy Ci na przyśpieszeniou sprawy, zatelefonuj proszę pod:22 306 00 63

Zuzu

Droga Zuzu,

moje zgłoszenie to: 03299423

Dzięki

UBI-Zuzu
05-17-2016, 08:12 PM
Alojzy777,

odpowiedź od naszego wsparcia powinna wkrótce powinna do Ciebie dotrzeć ;)

Zuzu

Alojzy777
05-19-2016, 11:04 AM
Alojzy777,

odpowiedź od naszego wsparcia powinna wkrótce powinna do Ciebie dotrzeć ;)

Zuzu

Dzięki Zuza za pomoc. Niestety rozwiązanie proponowane przez support Ubisoft z resetowaniem routera, otwieraniem w routerze portów itp. nic nie dają. To nie jest problem z routerami ani z dostawcami internetu. Moim dostawcą jest UPC, jak do nich zadzwoniłem to serwis techniczny UPC wybucha salwami śmiechu i utyskuje, że otrzymują dziesiątki telefonów z pretensjami klientów o blokowanie po stronie UPC. Jak twierdzą nic nie blokują, a ich doświadczenie mówi, że to ewidentny problem techniczny po stronie Ubisoftu... Ja też niestety mam wrażenie, że te propozycje z otwieraniem portów w routerze to nieelegancka ściema. Jak możecie waszym klientom proponować rozwiązania, nie dość, że nieskuteczne (czego macie świadomość) to jeszcze na tyle skomplikowane, że większość użytkowników konsol nie jest w stanie sobie z nimi poradzić. To takie troche nie fair, że ewidentny problem po Waszej stronie próbujecie wekslować na Waszych klientów. Wstydźcie się. Ludzie zapłacili poważne pieniądze za ten produkt, a nie dość, że on działa tak sobie, to jeszcze robicie ludzi w trąbe. Ja rozumiem, że procedura w takim wypadku przewiduje, że macie wciskać ludziom kit ale jeśli macie również procedurę związaną z feedbackiem ze strony Waszych klientów do waszego działu handlowego, to proszę, daj im znać, że coś jest jednak nie OK. Jestem przekonany, że Ubi pracuje nad rozwiązaniem problemu ale każdy sygnał o tym jak wkurzacie ludzi, którzy Wam zapłacili kasę, będzie się przyczyniał do szybszego rozwiązania problemów w tym produktem. Wkurzające jest tylko to, że kupując produkt Ubi umówiliśmy się, że my wam płacimy, a wy dostarczacie produkt który działa. No nietstey, tylko jedna strona umowy się wywiązała...

Pienio2010
05-19-2016, 07:20 PM
Witam, 14.05.2016r. zakupiłem grę, w pierwszy dzień grałem i wszystko było ok, potem zaczęły się problemy z wyskakującym błędem delta20001004. Z żadną inną grą online nie mam problemów czy to z platformy steam czy innych, a tutaj nie da się grać. Znaleziono jakieś rozwiązanie tego problemu??? Mam nadzieję że nie wyrzuciłem swoich pieniędzy w błoto.....

UBI-Zuzu
05-20-2016, 09:57 AM
Dzięki Zuza za pomoc. Niestety rozwiązanie proponowane przez support Ubisoft z resetowaniem routera, otwieraniem w routerze portów itp. nic nie dają. To nie jest problem z routerami ani z dostawcami internetu. Moim dostawcą jest UPC, jak do nich zadzwoniłem to serwis techniczny UPC wybucha salwami śmiechu i utyskuje, że otrzymują dziesiątki telefonów z pretensjami klientów o blokowanie po stronie UPC. Jak twierdzą nic nie blokują, a ich doświadczenie mówi, że to ewidentny problem techniczny po stronie Ubisoftu... Ja też niestety mam wrażenie, że te propozycje z otwieraniem portów w routerze to nieelegancka ściema. Jak możecie waszym klientom proponować rozwiązania, nie dość, że nieskuteczne (czego macie świadomość) to jeszcze na tyle skomplikowane, że większość użytkowników konsol nie jest w stanie sobie z nimi poradzić. To takie troche nie fair, że ewidentny problem po Waszej stronie próbujecie wekslować na Waszych klientów. Wstydźcie się. Ludzie zapłacili poważne pieniądze za ten produkt, a nie dość, że on działa tak sobie, to jeszcze robicie ludzi w trąbe. Ja rozumiem, że procedura w takim wypadku przewiduje, że macie wciskać ludziom kit ale jeśli macie również procedurę związaną z feedbackiem ze strony Waszych klientów do waszego działu handlowego, to proszę, daj im znać, że coś jest jednak nie OK. Jestem przekonany, że Ubi pracuje nad rozwiązaniem problemu ale każdy sygnał o tym jak wkurzacie ludzi, którzy Wam zapłacili kasę, będzie się przyczyniał do szybszego rozwiązania problemów w tym produktem. Wkurzające jest tylko to, że kupując produkt Ubi umówiliśmy się, że my wam płacimy, a wy dostarczacie produkt który działa. No nietstey, tylko jedna strona umowy się wywiązała...

W takim wypadku po prostu odpowiedz naszemu wspraciu, że proponowane przez nich rozwiązanie nie pomogło Ci i prosisz o dalszą pomoc z tym problemem ;)

Witam, 14.05.2016r. zakupiłem grę, w pierwszy dzień grałem i wszystko było ok, potem zaczęły się problemy z wyskakującym błędem delta20001004. Z żadną inną grą online nie mam problemów czy to z platformy steam czy innych, a tutaj nie da się grać. Znaleziono jakieś rozwiązanie tego problemu??? Mam nadzieję że nie wyrzuciłem swoich pieniędzy w błoto.....

Cześć Pienio2010,

jeśli doświadczasz takiego problemu często, skontaktuj się koniecznie z naszym wsparciem technicznym. Możesz to zrobić poprzez otwarcie zgłoszenia na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/), bądź zatelefonowanie pod: 22 306 00 63

Zuzu

Molnas
05-29-2016, 09:41 AM
Tak kontaktowałem się i od 2 tygodni nie ma odpowiedzi na zgłoszenie to jakaś kpina normalnie jest. Jeśli tak się traktuje klienta. Pytanie jak oddać wam grę skoro przestała działać ?

Alojzy777
05-29-2016, 10:16 PM
No ja się kontaktowałem z tym pseudowsparciem klienta. Mieli dwie rady: 1. otwórz porty w swoim routerze - zrobiłem - oczywiście nie ma to żadnego wpływu na błędy, które są ewidentnie po stronie UBI, 2. przeinstaluj grę - zrobiłem - oczywiście nic nie pomogło, a wręcz przeciwnie, pojawiły się dodatkowo błędy MIKE i LIMA. Brawo UBISOFT i wasze wsparcie techniczne. od ponad tygodnia wsparcie techniczne milczy i nie odpowiada na dalszą korespondencję. OK, UBISOFT, róbcie tak dalej. Za chwilę wywalimy wam pozew zbiorowy, ponadto jeśli nie zaczniecie reagować na problemy waszych klientów w PL, następne maile będę pisał do UBI w Paryżu

UBI-Zuzu
05-30-2016, 02:05 PM
Cześć Molnas i Alojzy777,

przykro mi, że czekacie tyle na rozwiązanie problemu. Podajcie mi proszę swoje numery referencyjne Waszych zgłoszeń, a postaram się, by odpowiedziano na nie w trybie pilnym.

Zuzu

Alojzy777
05-30-2016, 04:18 PM
Proszę bardzo, oto mój numer zgłoszenia: 03299423

Dzisiaj dodatkowo wywala błąd DELTA 20001014....

EDIT: Od 19 maja support techniczny się nie odzywa pomimo, że zgłoszenie wciąż jest otwarte

UBI-Zuzu
06-03-2016, 10:20 AM
@Alojzy777, przepraszam za zwłokę - odpowiedź wsparcia wkróce powinna nadejść :)

Zuzu

Alojzy777
06-13-2016, 04:50 PM
@Alojzy777, przepraszam za zwłokę - odpowiedź wsparcia wkróce powinna nadejść :)

Zuzu

Dzisiaj mija już prawie miesiąc jak wsparcie techniczne się nie odzywa, nie rozwiązując mojego problemu.... Masakra

PZPL_Korsarz
06-17-2016, 04:07 PM
J też się podłącze do tematu. Gram już długo w tą grę, codziennie wieczorami i nagle od czwartku błąd DELTA 20001014 po uruchomieniu gry. Nawet zrobiłem przywracanie systemudo środy i nic. Nie wspomnę o reinstalacji, usuwaniu plików w moje dokumenty i różne podobne, a Ubisoft nie wie, jakie wczoraj wprowadzili zmiany? Nie można ich cofnąć? To tylko jeden gracz mniej.

Alojzy777
07-05-2016, 08:33 AM
J też się podłącze do tematu. Gram już długo w tą grę, codziennie wieczorami i nagle od czwartku błąd DELTA 20001014 po uruchomieniu gry. Nawet zrobiłem przywracanie systemudo środy i nic. Nie wspomnę o reinstalacji, usuwaniu plików w moje dokumenty i różne podobne, a Ubisoft nie wie, jakie wczoraj wprowadzili zmiany? Nie można ich cofnąć? To tylko jeden gracz mniej.

Korsarz, nie łudź się, że support Ubisoftu Ci pomoże. Błąd delta wynika ze zbyt dużej ilości użytkowników na serwerach. Ale support będzie Ci ściemniał, że powinieneś otworzyć porty, że może DMZ pomoże, że masz kiepski router, że twój dostawca internetu jest do kitu... I takie tam. Do kitu niestety są serwery Ubisoft. Wystarczy poczytać anglojęzyczne fora tej gry. Delta jest powszechnym błędem i Ubisoft nic nie robi żeby go wyeliminować.