PDA

View Full Version : Zdobywanie rang.

GaM-RDZAWI
05-03-2016, 09:07 AM
Witajcie.

Całkiem niedawno dokupiłem seasson pass do Rainbow Six: Siege. Rozumiem, że po każdym meczu powinienem zdobywać tą dodatkową walutę r6 by wykupywać sobie dodatkowe skórki na broń. Mam dwa problemy, pierwszy, który mnie najbardziej interesuje to taki, że nie zdobywam rang. Zatrzymałem się na "Miedź I" i nie chce wzrosnąć, po wielu meczach zauważyłem jakby ten napis zadrżał jakby chciał wskoczyć wyżej ale niestety tylko na tym drgnięciu się skończyło, drugi i mniej interesujący to po każdym meczu widzę ile powinienem dostać tej dodatkowej waluty r6 a ona zwyczajnie mi się nie dodaje... Można coś z tym zrobić samemu czy mam czekać na kolejne patche?
Pozdrawiam ;)

NG_POETA
05-03-2016, 10:37 AM
Jak wyjaśniono na oficjalnym blogu Ubisoftu, zakup season passa zapewni:

Wcześniejszy (siedem dni) dostęp do ośmiu nowych postaci
Stały bonus (5 procent) punktów Renown (Rozgłosu), służących za wirtualną walutę
Specjalna skórka na broń
Safari Bundle, czyli pięć skórek na broń
Dwa dodatkowe wyzwania dziennie do zarabiania Renown (łącznie pięć)
600 kredytów Rainbow, czyli wirtualnej waluty kupowanej za prawdziwe pieniądze

nie podają że dzięki przepustce ranga w meczach rankingowych będzie wzrastała to jest uzależnione od tego jakie rangi ma drużyna przeciwna,im przeciwnik ma wyższą rangę tym szybciej wzrasta nasza osobista po wygranym meczu.

GaM-RDZAWI
05-03-2016, 10:43 AM
Nie rozumiesz, z każdego meczu powinienem dostawać dzięki seasson pass wirtualną walutę, której nie dostaje (tutaj jest problem nr.1). Ranga nie wzrasta chociaż nie raz widziałem, że się zatrząsła jakby chciała wzrosnąć a nie wzrastała. Grałem z przeciwnikami, którzy mieli znacznie wyższe rangi ode mnie i pomimo wygranych meczy nic nie wzrastało.

UBI-Zuzu
05-03-2016, 02:59 PM
Cześć Dudzio_RDZAWI,
czy dobrze rozumiem, że w ogóle nie dostajesz Renomy na koniec meczu? Booster dochodzący wraz z przepustką sezonową jest dodatkowytmi 5% Renomy na koniec każdego meczu.
Jeśli Twoja rana nie zmienia się przez dłuższy okres czasu mimo zwycięstw, skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL) lub pod numerem: 22 306 00 63

Zuzu