PDA

View Full Version : gracze z nowymi kontami

CarnageJoker
09-18-2017, 12:31 AM
Zastanawia mnie fenomen niektórych graczy... np. taki gość przed chwilą. Nazywał GHOST217
W rozgrywce miał 17 lvl... a rzuciło mi się to w oczy bo graj Jacalem. Pomyślałem że dopłacił za wszystkich operatorów. Ale ledwie się mecz zaczął a gość jak stary wyjadacz idąc rozstrzelał wszystkie kamery na podwórku dokładnie wiedząc gdzie są.
Zginąłem szybko więc załączyłem sobie jego kamerkę i spytałem czemu ma 17 lvl.
Po chwili ma moich oczach rozjebał gościa przez zabarykadowane drzwi... ślepy traf? Tak po prostu?
Chciałem znów się coś zapytać ale gra się crashneła... sami rozumiecie... nie będę tego komentować bo szkoda mi strzępić ryja na kondycję techniczną Ubisoftu.
Ale nie rozumiem... gość nie grał w grę pierwszy raz... i znów słono za nią zapłacił, a przy tym dalej jest gotowy oszukiwać. A jeśli nigdy nie oszukiwał? To czemu ma 17lvl?
Ktoś mi to wytłumaczy?
I czemu Ubisfot nie banuje całego konta razem ze wszystkimi grami jakie się na nim znajdują? Czemu nie banuje kodu komputera na którym używano cheat'ów? Gdzie ban na IP?
Takie kurwy zwyczajnie wracają do gry z nowym kontem i dalej oszukują! Kary są stanowczo za niskie a system nie wykrywa programów do oszukiwania.
Może ktoś z ubisoftu się wypowie? Albo lepiej... sam przeprowadzę taki eksperyment i go udokumentuje.
Może stworze sobie inne konto z grę i kupie te cheaty i udowodnię że można niszczyć grę setkom graczy przez szmat czasu bez poniesienia większych konsekwencji?

unk4ss
09-18-2017, 06:21 AM
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Cytuję:
"...nie grał w grę pierwszy raz... i znów słono za nią zapłacił..."
Hajs musi się zgadzać!!!
Przecież te tematy są na tym forum od premiery - włącznie z podanymi rozwiązaniami. Było dość czasu, by przyzwyczaić się do tego, że U** ma nas w d***. A my.. my wydaliśmy już kasę ma tą grę i zapewne drugi raz jej nie wydamy - więc jako klienci się nie liczymy.
No i zapomniałbym - możesz użyć przycisku "zgłoś gracza" ;) Swoją drogą fajna rzecz taki button prowadzący donikąd....

Gelurafal
09-18-2017, 07:13 AM
Pomyśl co dzieje się na konsolach gdzie nie musisz nawet kupować gry tylko wystarczy założyć darmowe konto i grasz od nowa ;)

To że ktoś gra dobrze z niskim lvl wcale nie musi znaczyć że oszukuje. Często ludzie przesiadają się z konsol na PC a wydatek 60 zł dla niektórych to żaden problem. Zwróć uwagę że tyle kosztują cztery skórki z prolige w tej grze a jednak gracze to kupują bo chcą się wyróżniać. Jak ktoś chce się dowartościować na noobach to założenie nowego konta nie jest jakimś strasznym wydatkiem.