PDA

View Full Version : Delta C--200

slavi45
09-22-2017, 02:34 PM
Witam,
Gra nie działa od godz.16.00 DELTA C-1-200 Brak jakiejkolwiek informacji o przerwie tchnicznej
.c

Ubi-Lilpwnd
09-25-2017, 10:01 AM
Witam!

Czy wszystko już działa poprawnie? :)

Wulfer001
10-02-2017, 07:45 AM
U mnie to samo, zakupiłem dodatek Podziemie i występuje błąd Delta C-1-200.
Na podstawce było ok.

Ubi-Lilpwnd
10-02-2017, 09:09 AM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Pamiętaj aby podać im na jakiej platformie grasz :)

Wulfer001
10-02-2017, 07:23 PM
Zaczęło działać jak tylko włączyli znów serwery :cool:

Heshnikov
02-26-2018, 08:00 PM
Witam.
Zainstalowałem pewnego razu Free Trial na PC i wszystko było ok. Niedługo potem kupiłem pełną gre w wersji pudełkowej na pc i od tamtej pory przy każdej próbie uruchomienia wyskakuje mi error delta c-1-200. nie wiem o co chodzi i dlaczego sie tak dzieję więc chciałbym prosić o pomoc.

Ubi-Lilpwnd
02-27-2018, 09:41 AM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Soobocz
03-29-2018, 04:54 PM
Witam
Niezły wstęp do gry .....
Właśnie zakupiłem grę. Nie mogę się zalogować wyskakuje błąd delta c-1-200. NIeżle zaczyna już żałować wydanych pieniędzy....

dalmiech
04-25-2018, 10:29 AM
Witam.

Jak czytam Wasze odpowiedzi, że już nad tym pracujemy i robimy to jak najszybciej, to mnie zaczyna już trochę to irytować. Kupiliśmy od Was grę w którą możemy grać jedynie na Waszych serwerach, nawet w część pve. Gra nie kosztowała 5 zł, ani nie była za darmo, więc chyba jest jakieś nieporozumienie, że ktoś wydaje kupę kasy na grę i nie może w nią normalnie pograć bo co chwilę go z niej wyrzuca, albo musi czekać kupę czasu na swoją kolej do grania. Doskonale wiecie ile osób kupiło grę, jeszcze lepiej wiecie jakie jest obłożenie serwerów i na pewno macie świadomość, że jeżeli wrzucacie zdarzenia globalne to graczy przybywa mniej więcej o ok 50%. Więc prawda jest taka, że nie wywiązujecie się z umowy którą każdy z nas z Wami zawarł kupując grę - uniemożliwiacie nam skorzystanie z gry. Dlatego po pierwsze powinniście mieć zorganizowane dużo lepiej serwery, a po drugie zadość uczynić klientom za niedogodności na które ich naraziliście. Jak mam brak internetu z winy dostawcy to mam pomniejszony rachunek, ponieważ u Was nikt nie zwróci nam realnej kasy to może powinno być zasilenie kont w grze wirtualną kasą, którą każdy wyda na jakiś bajerek który mu się podoba w grze.
Co do walki z cheetami to znając UBI straciłem już nadzieję na jakiekolwiek zmiany. Niestety wykończyliście w ten sposób świetną grę GRP, przez to mało kto chciał grać w GRW i przez bardzo długi czas TD miąło mega negatywną opinię. Serio nie pojmuję jak tak duża firma może sobie pozwolić na być utożsamianą z tym, że każda ich gra to zbieranina cheeterstwa i jak masz ochotę grać uczciwie to lepiej nie kupować Waszych produktów - trochę szkoda z uwagi na historię

wilczek_.pl
04-25-2018, 11:29 AM
Popieram w całej rozciągłości.

Dr.Pavul0n
04-25-2018, 01:51 PM
Ja bym nawet te serwery był w stanie wybaczyć ale bezczynności odnośnie cheatu to już mi o wiele trudniej. Po DZ czy na potyczkach latają ekipy odpalone tak, że Legenda by się nie powstydził - są zgłaszani, i co? I jajco :) Na drugi dzień, za tydzień - te same niki, np. LLlllllLLLlllll itp i co? I jajco. Tu moim zdaniem brakuje kompleksowego podejścia do problemu. I teraz drogie UBI Wam powiem, że z kupnem Division 2 wstrzymam się tak z miesiąc / dwa - żeby zobaczyć czy wyciągneliście jakiekolwiek wnioski z 1. Jak będzie ok - macie moją kasę i gitara. Jeśli nie - dziękuję, postoję. I myślę, że graczy takich jak ja będzie więcej

lucjusz93drogba
02-07-2019, 07:05 PM
Kupiłem grę po zainstalowaniu włączam grę mam ekran ładowania i wyskakuje błąd "DELTA C-1-200"

wojak12211
03-03-2019, 10:54 AM
Witam, to samo tutaj. Kupiłem wczoraj gre, ściągnąłem, zainstalowałem i chciałem koniecznie zagrać, zobaczyć jak to wygląda, ale nieee, wyskoczyło mi coś takiego : Błąd Delta C-1-200. Widze, że nie jestem pierwszy, a biorąc pod uwagę cene tej gry, to żenujące jest, że jeszcze nic z tym nie zrobiliście .. ;

xMajerkoniaKx
04-19-2019, 08:57 PM
Mam problem, gra działała normalnie, a jak kupiłem season passa to nie moge wejść do gry bo mi wyskakuje ten błąd, o co chodzi?

AndProf
05-24-2019, 09:52 PM
Ja mam ten błąd w sowi Xbox one X od paru dni , przychodzę z pracy chce sobie włączyć a tu tylko ten błąd .Jeszcze do niedawno było wszystko dobrze . Dodałem nawet dziś porty w NAT do listy Port Forwarding nie wszystkie, ale zrobiłem DMZ dla IP ale i tak nici z tego. Myślę, jednak że to chyba nie u mnie problem inne gry na Xbox niezużywanie problemów. Sprawdzę jeszcze z ciekawość Watch Dogs czy da się pograć kurcze człowiek wydaje kas na wersje gold obu gier a tu takie klopsy.