PDA

View Full Version : Przerwa techniczna wpływająca na usługi online - 5 października, 6am – 2pm CEST

Ubi-Lilpwnd
10-02-2017, 11:05 AM
Przerwa techniczna odbędzie się w poniedziałek, 5 października od 6am – 2pm CEST [4am - 12pm UTC], co będzie miało wpływ na nasze funkcje i usługi online.

W tym czasie gracze mogą zostać odłączeni od naszych usług multiplayer i nie być w stanie połączyć się z innymi funkcjami online, usługami, forami i stronami internetowymi. (Single player i rozgrywka offline powinny być nadal dostępne, z wyłączeniem tabeli rankingowych).

Przepraszamy za wszelakie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie podczas pracy w celu udoskonalenia infrastruktury i zapewnienia jak najlepszego doświadczenia dla Ciebie w nadchodzącym sezonie wakacyjnym.

ZURUK3108
10-04-2017, 08:43 PM
Przepraszam. Ale 5 październik to jest czwartek a nie poniedziałek, a już od wtorku są problemy z grą on-line w trybie kooperacji.

Ubi-Lilpwnd
10-05-2017, 08:39 AM
Witam!

Czy zgosiłeś ten problem kiedy się pojawił? Niestety nie dostałam żadnej wiadomości na ten temat :(

WP_W1LK-PL
10-05-2017, 09:18 AM
Co wy w tym ubi? robicie co za *** robi przerwy w dzień jest teraz invent zdarzenia globalne w TheDevision tak czy nie? takie przerwy to robi się w nocy 4-6 rano kiedy ludzie w europie jeszcze śpią!!!!!!!!!!!!!!
Moje pytanie kluczowe invent trwa 7 dni czy zostanie wydłużony czas bo właśnie wstałem o godzinie 8:00 żeby sobie pograć a tu **** bo wy macie jakaś *** przerwę techniczną?
Zabraliście nam graczom 3h grania!!! Jesteście zwykłymi oszustami wasze przerwy techniczne są co drugi dzień przecież to graczy szlak trafia naprawdę tak **** te grę ze musicie ciągle cos naprawiać,i jeszcze brak zabezpieczeń anty- chet w TheDevision hahahahahah

Ubi-Lilpwnd
10-05-2017, 09:31 AM
Co wy w tym ubi? robicie co za *** robi przerwy w dzień jest teraz invent zdarzenia globalne w TheDevision tak czy nie? takie przerwy to robi się w nocy 4-6 rano kiedy ludzie w europie jeszcze śpią!!!!!!!!!!!!!!
Moje pytanie kluczowe invent trwa 7 dni czy zostanie wydłużony czas bo właśnie wstałem o godzinie 8:00 żeby sobie pograć a tu **** bo wy macie jakaś *** przerwę techniczną?
Zabraliście nam graczom 3h grania!!! Jesteście zwykłymi oszustami wasze przerwy techniczne są co drugi dzień przecież to graczy szlak trafia naprawdę tak **** te grę ze musicie ciągle cos naprawiać,i jeszcze brak zabezpieczeń anty- chet w TheDevision hahahahahah

Witam!

Bardzo prosiłabym uważać na język i zapoznać się z regulaminem forum.
Przerwa techniczna jest globalna czyli wyplywa na WSZYSTKIE gry Ubisoft. Nie jest również niczym niezwykłym ponieważ od czasu do czasu musimy taką przeprowadzić.
Ponieważ przerwa jest globalna, oznacza to że obywa się na wszystkich serwerach w tym samym czasie (niezależnie od strefy czasowej). Globalna przerwa techniczna nie ma nic wspólnego z przerwami regularnymi przerwami jakie odbywają się w naszych grach co jakiś czas.

Dziękuję

Ubi-Lilpwnd
10-05-2017, 04:25 PM
Przerwa techniczna została zakończona pomyślnie! :)