PDA

View Full Version : Zwrot pieniędzy za grę?

ImFunnyMan
10-21-2017, 10:51 AM
Witam, z kim trzeba się skontaktować by rozmawiać o zwrocie pieniędzy za grę? Kupiłem grę chyba trzy miesiące po premierze (dokładnie nie pamiętam), jednak gra którą kupiłem a to jak wygląda teraz różnią się diametralnie! Operacja uzdrawiania gry przyniosła opłakane w skutkach zmiany czyniąc grę bezużyteczną/niegrywalną. Myślę że przytaczanie błędów (tych które były i nie zostały naprawione od premiery oraz nowych po ostatnim "uzdrowieniu") nie ma sensu bo każdy o nich wie oprócz "mózgóf" w Ubisoft... Jak widać francuzi potrafią chować głowę w piasek i udawać że problemu niema oraz rzucać karabin w błoto...

Ubi-Lilpwnd
10-23-2017, 09:39 AM
Witam!

Wszystkie problemy są przekazywane do odpowiednich osób. Ja czy inne osoby odpowiedzialne za społeczność w grach Ubisoft nie są odpowiedzialne za naprawianie błędów, jesteśmy odpowiedzialni za zbieranie waszych opinii i przekazywanie ich dalej.

Jeśli chciałbyś skontaktować się z kimś na temat zwrotu pieniędzy za grę skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Ja nie jestem w stanie pomóc Ci z tym :(