PDA

View Full Version : [PS4] The Crew - Problem z trofeum (osiągnięciem)

Freshi84
05-06-2016, 11:35 AM
Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem gry The Crew na platformę Sony PlayStation 4. W statystykach mam przegrane około 60 godzin, a misję fabularne zaliczone w 100% wraz z platynowymi medalami. I tutaj postaram się opisać mój problem. Otóż jak wiemy, na konsolach Sony jest coś takiego jak zdobywanie trofeów za wykonanie zadań. Wyczytałem w internecie, że wiele ludzi ma problem ze złotym trofeum "Prymus", które polega na ukończeniu wszystkich 65 misji fabularnych z platynowym medalem. Myślałem, że ten problem został już dawno naprawiony w aktualizacjach ale jednak się myliłem. Po ukończeniu ostatniej misji nie dostałem trofeum, więc postanowiłem sprawdzić jak wygląda sytuacja w nagrodach (w grze) i zdziwiłem się bo dwie nagrody związane z misjami nie zostały zaliczone a mianowicie: Zdobądź platynę w misjach "Rewanż" i "Najmocniejszy" (50%) oraz druga nagroda Zdobądź platynę w misjach "Ostateczna rozgrywka" i "Shiv" (50%). Obie te nagrody zaliczone są w 50% i nie wiem dlaczego. Sprawdziłem również jak wygląda sytuacja w statystykach i wszystko się zgadza. Ładnie pokazuję 65/65 (100%). Spróbowałem również rozegrać te 4 misję na nowo ale bez żadnego skutku (oczywiście z platynowymi medalami). Czekam na jakieś propozycję i bardzo proszę o pomoc, bardzo mi zależy na tym.

UBI-Zuzu
05-06-2016, 02:07 PM
Cześć Freshi84,

Przykro mi słyszeć, że spotkała Cię taka sytuacja. Jeśli problem jest związany wyłącznie z trofeami, skontaktuj się proszę w tej sprawie ze wsparciem technicznym PlayStation (https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/contact-us/).

Zuzu

Sinoosek
06-21-2016, 10:27 AM
Witam,

Ja mam podobną sytuację - również nie mam trofki za wykonanie wszystkich misji fabularnych na platynę. W moim przypadku, jednak to gra nie nagrodziła mnie za zdobycie wszystkiego na platynę. Kiedy wchodzę w menu "nagrody", to za każde zadanie w którym mam zdobyć platynę, dostałem nagrodę. Gdy przechodzę natomiast do nagrody za wykonanie wszystkich misji na platynę, to pokazuje mi progres 98%. Jakieś porady/sugestie? Nie bardzo widzę opcji powtarzania wszystkich misji na platynę w nadziei, że w końcu mi zaliczy :/

EDIT: Jak widzę, problem występuje już prawie rok i nikt z tym nic nadal nie zrobił. A odpisać takiemu szaraczkowi jak ja w przeciągu 3 miesięcy to też zbyt dużo, aby wymagać od Ubisoft.

UBI-Zuzu
09-26-2016, 11:13 AM
Cześć Sinoosek,

podaj mi proszę numer referencyjny Twojego zgłoszenia, a poproszę, by zajęto się Twoją sprawą.

Zuzu

Sinoosek
12-01-2016, 01:05 PM
Okej, Techniczni poinformowali mnie, że problem jest znany, ale nie rozwiązany. Jest to mega frustrujące, bo to nie mogę ukończyć gry na 100%. Zostawmy to w spokoju; Dwa tygodnie temu zrobiłem wszystkie umiejętności na platynę. I gra znowu mnie nie nagrodziła, a dokładniej "Środkowy Zachód" mam na 98%. To ciekawe, bo oczywiście w statystykach jest 100% :D Nie nagrodziło mnie za odkrycie wszystkich zwierząt (problem znany, nadal nie rozwiązany). Nagroda "Przejedź 2km po linii" zdobyta w końcu po 4 razie. A od premiery CAU gra wywala error co kilkadziesiąt minut. Tyle przyjemności z grania :)