PDA

View Full Version : Wyrzuciło z rankingu, nie można wrócić, nie ma rangi, ale jest ban

Zubi_PL
10-21-2017, 11:26 AM
Gratuluję. Jeżeli wydawało się, że nie da się jeszcze bardziej zepsuć gry, to UBI udowadnia, że jesteś w błędzie.

Krótko i na temat:
Wyrzuciło nagle z gry rankingowej. Dwie osoby. Nie można było wrócić do gry. Po restarcie R6 oraz Uplay połączyło do serwera sbr i ping do serwera -1ms.
Oczywiście, jak się skończył mecz dostaliśmy bana. Nie mamy rangi.

Jednym słowem GRATULUJĘ!!!!!!!

W tym momencie zrozumiałem, dlaczego wyrzucało losowych graczy z innych gier rankingowych a Ci nie wracali.

KubciO_o
10-21-2017, 12:07 PM
Potwierdzam. W pewnym momencie gry występuje "błąd połączenia" i jednoczesne przekierowanie na region "sbr". Dodatkowo nie da się ponownie dołączyć do trwającej gry pomimo informacji o możliwości dołączenia do meczu rankingowego. Po krótkim czasie oczekiwania wyświetla się informacja o karze czasowej na rozgrywkę rankingową, oraz karze czasowej na zdobywane punkty.
Podsumowując, jedna operacja została nam (graczom) odebrana na rzecz "OPERACJI HEALTH". Sytuacja w grze po wspomnianej operacji wydaje się (żeby nie powiedzieć JEST) gorsza niż przed nią. W Rainbow Six gram dużo, ale pomału brakuje motywacji i chęci po takich akcjach...

P.S.
Jak się akcja powtórzy, i kolejny raz zostanę wyrzucony z meczu to też dostanę bana? I to pewnie z recydywą mimo, że to nie zależy ode mnie... Z czystym sumieniem mogą powiedzieć, że od kiedy gram (od premiery) to z meczu nie wyszedłem z powodu mojego "widzi mi się".

Ubi-Lilpwnd
10-23-2017, 10:28 AM
Witam,

Niestety z tym problemem musisz się zgłosić do obsługi technicznej. Nie jest to znany mi problem i nie mam niestety wiadomości na ten temat.
Jeśli napotkasz ten problem raz jeszcze, najlepiej by było w jakiś sposób to udokumentować.

Możesz się z nimi skontaktować na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.