PDA

View Full Version : The Crew za darmo - spóźniłem się z odebraniem prezentu.

Extraspiner30
11-14-2017, 11:07 PM
Witam. W zeszłym roku dowiedziałem się o kilka dni za późno o promocji z okazji urodzin firmy UbiSoft i chciałem pobrać grę The Crew, lecz spóźniłem się kilka dni i pobrałem jakiegoś Asasina. Mam zapytanie czy mogę otrzymać spóźniony prezent w postaci gry The Crew?
Dodam, że już wcześniej miałem konto na Uplay i grę The Division. Swoją prośbę uzasadniam też tym, że jest już dostępna druga część gry The Crew2. Płacąc za produkt który nie tak dawno był rozdawany ludziom za darmo czuł bym się trochę pokrzywdzony.

Ubi-Lilpwnd
11-15-2017, 10:22 AM
Witam,

Niestety nie ma takiej możliwości :( Bardzo mi przykro, że nie udało Ci się odebrać gry, ale była to okazja tymczasowa.

Extraspiner30
01-20-2018, 09:33 PM
Chciałem jeszcze zapytać o jedną techniczną rzecz.

Miałem na starym koncie Uplay grę The Division. Otrzymałem ją w prezencie od firmy Asus jako dodatek do płyty głownej. Nie mam już tego adresu mejlowego na który odebrałem grę i nie pamiętam danych konta. Jedynie mógł bym przypomnieć sobie stary adres meljlowy na jaki gra zostałą otrzymana. Czy istnieje mozliwość odzyskania gry na nowe konto po starym adresie mejlowym?

Ubi-Lilpwnd
01-22-2018, 02:37 PM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.