PDA

View Full Version : Darmowy Weekend i Starter Edition

salama2
11-17-2017, 10:21 AM
Mam takie pytanko,
gram sobie w darmowy weekend i mysle nad zakupem w wersji Starter Edition po zakończeniu darmowego weekendu. Odblokowalem kilka postaci. I teraz pytanie co się z nimi stanie gdy kupie Starter Edition i polacze ze swoim kontem gdzie gram w darmowy weekend?

Ubi-Lilpwnd
11-21-2017, 02:44 PM
Witam,

Cały prostęp z darmowego weekendu zostaje jeśli zakupisz każdą inną edycję, niestety nie przechodzi jeśli zakupisz Starter Edition.
Przepraszam za późną odpowiedź!

popocoman
11-23-2017, 08:27 PM
Czyli jeśli ja sobie grałem podczas darmowego weekendu i teraz bym chciał kupic podstawową wersję tzn. starter edition to punkty rozgłosu (jeśli dobrze pamiętam jak się nazywają) tez zostaną usunięte? te które uzbierałem nic nie kupując w grze, a które otrzymywałem po wygraniu lub przegraniu meczu?.

popocoman
11-23-2017, 08:28 PM
Nie wiem jak się edytuje tutaj posta, ale dopytam: nie tylko punkty rozgłosu (te za które można kupic cos w sklepie) ale tez i lvl na którym się zatrzymałem ? To wszystko zostanie wyzerowane?

Ubi-Lilpwnd
11-24-2017, 10:11 AM
Witam,

Tak jak pisałam powyżej, jeśli zakupisz Starter Edition to co otrzymałeś podczas darmowego weekendu nie zostanie przeniesione :(