PDA

View Full Version : Wysoki ping

Xsauruss
11-17-2017, 06:29 PM
Witam.
Od jakichś 3 lub 4 dni mam wciąż nie znikający problem, mianowicie mój ping stale waha się od 130-160. Można by rzec, że to wina mojego internetu gdyby nie to, że owa usterka występuje tylko w Rainbow Six Siege. Poza tym kilka dni wcześniej mój ping wahał się w granicach 60-80. Próbowałem zmieniać serwery z weu na neu jednakże nie uzyskałem pozytywnego rezultatu. Używałem również porad ze strony supportu takich jak flushdns, wyłączenie firewall'a lub zmiana portów na wskazane przez support. Osiągałem niezmienne lub pogarszające wyniki. Czy, któryś osobnik byłby w stanie pomóc mi rozwiązać ten problem?

unk4ss
11-17-2017, 08:32 PM
Mam to samo. późnym wieczorem ping wraca do normalności. Pojawiło się przy którejś niedawnej przerwie serwisowej na serwerach. Zapewne serwery UBI nie wyrabiają. A obiecanego nowego serwera brak...

unk4ss
11-17-2017, 10:53 PM
EDIT

teraz już na 99 % jestem pewny, że to gra. Połączyłem się dziś, ping w grze w okolicach 130. przeszedłem na pulpit, sprawdziłem ping do wp.pl - 45. Po ponad godzinie grania bez żadnych restartów ping w grze 66, do wp.pl nadal 45. To wyklucza dostawcę czy komputer. Kolejna "dobra zmiana" zafundowana nam przez UBI