PDA

View Full Version : Assassins creed Origins 2 komp a 1 konto uplay

Benio63
11-18-2017, 01:20 PM
Siemka, zakupiłem wczoraj nowego assassyna, na początku zainstalowałem go na moim komp, wszystko było ok a jak teraz przyjechałem na weekend na wieś (tu też mam komp) gra po pobraniu itd się nie chce włączyć. Po prostu proces znika. Pytanie... czy zabezpieczenia nie pozwalają żeby gra była zainstalowana na 2 komputerach z 1 konta czy to wina sprzętu?

Tutaj widzę że za każdym razem Moderator każe zwrócić się do pomocy technicznej. Ja chce tylko odpowiedź na pytanie... to wina sprzętu czy zabezpieczeń?

Ubi-Lilpwnd
11-21-2017, 02:53 PM
Witam,
Niestety nie jestem z działu technicznego, więc nie jestem w stanie ocenić czy twój drugi komputer spełnia wymagania potrzebne dla tej gry.
Jeśli chcesz otrzymać konkretne informacje i pomoc na ten temat skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Gra może być zainstalowana na dwóch komputerach i można spokojnie w ten sposób w nią grać :) Oczywiście nie w tym samym momencie gdyż musisz być zalogowany do Uplay.