PDA

View Full Version : Wersja zakupiona a wersja otrzymana

Ferinmel
11-21-2017, 08:12 PM
Witam

Po pograniu podczas darmowego weekendu stwierdziłem że gra się nawet fajnie, ale nie mam za dużo czasu na mozolne odblokowywanie wszystkiego, więc zakupiłem na Steamie wersję Standard. Oczywiście jak to zwykle bywa nic nie poszło jak trzeba, operatorzy kosztują tyle co przy wersji Starter. Ciekawostka jest tylko taka, że postaci odblokowane podczas weekendu zostały na moim koncie. Sprawa stracona i mam wnioskować o zwrot pieniędzy?
Tak, zgłosiłem to do supportu, ale odpowiedzi nie dostałem.

Ubi-Lilpwnd
11-22-2017, 09:51 AM
Witam,

Jeśli wysłałeś proźbę o zwrot pieniędzy, powinni do ciebie odpisać niedługo i zająć się tą sprawą :)

Ferinmel
11-22-2017, 02:41 PM
To było bardziej pytanie, nie chcę reklamacji o ile nie jest ona konieczna, ponieważ chciałbym pograć ze znajomymi. Chodzi o to, że chcę po prostu dostać ten produkt za który zapłaciłem, a nie jego tańszą wersję.

Ubi-Lilpwnd
11-22-2017, 03:49 PM
Witam,

Pełne FAQ na temat Standard Edition oraz Starter możesz znaleźć tutaj: https://support.ubi.com/pl-pl/faqs/000025116/Starter-Edition-FAQ
Są tam opisane różnice w cenach operatorów w każdej wersji :)

Ferinmel
11-22-2017, 03:56 PM
...okej, wychodzi na to, że albo muszę zmienić okulary, albo jestem idiotą i muszę rzucić te studia xD Przepraszam za kłopot, temat do zamknięcia.

Ubi-Lilpwnd
11-22-2017, 04:19 PM
Nie ma absolutnie problemu! :D Mam nadzieję, że troszkę teraz wszystko jaśniejsze.