PDA

View Full Version : Zagubiony headgear.

Mikeeey23
11-22-2017, 10:47 PM
Witam,
Ostatnio po meczu w końcu udało mi się trafić paczkę alfa i bardzo się ucieszyłem widząc po jej otwarciu epicki skin headgearu dla Montagne.Nazwy Headgearu nie mogę sobie przypomnieć jednak na pewno był "pomarańczowy" a karta była fioletowa natmoiast wygladał jak zwykly gruby kawał metalu z kilkoma wydluzeniami przypominajacymi widlły.Problem polega na tym ze specjalnie zakupilem po dlugim czasie zbierania renownu Montagne i headgearu nigdzie nie widac.Sprawdzalem równiez w internecie i w sklepie i tam rowniez nie moge go znaleźć.Czy jest to przedmiot który przypadkowo się znalazł w którymś update?Widziałem ze ludzie miewiali rowniez takie same problemy ze skinem black ice. Czy jest taka mozliwosc by odzyskac przedmiot bądź chociaż znaleźć go gdzieś?:(

Ubi-Lilpwnd
11-23-2017, 10:05 AM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Ja niestety nie jestem w stanie pomóc Ci z takim problemem :(

Mikeey23
11-23-2017, 05:20 PM
Znając dział techniczny ubisoftu to również nic się nie da zrobić.No trudno będę otwierał dalej i liczył na to że tym razem nie zniknie :P Dziękuje za odpowiedz. Do zamkniecia