PDA

View Full Version : Weryfikacja dwustopniowa. Problem z zalogowaniem się do konta.

Kosiarz.
12-10-2017, 07:14 PM
Kochany Ubisoft!

Po wymianie dysku w moim laptopie i ponownym zainstalowaniu systemu operacyjnego, nie mogę za żadne skarby zalogować się ani w aplikacji uPlay ani na stronie internetowej na swoje konto. Powodem jest dwustopniowa weryfikacja za pomocą aplikacji Google Authenticator. Oprócz tego nie dawno zmieniłem smartfona na nowszy model i co za tym idzie nie mam powiązanego konta ubisoft w aplikacji Authenticator. Próbowałem na wszelkie możliwe sposoby kombinować jak uzyskać kody awaryjne/ jak wyłączyć to zabezpieczenie...i nic bo aby uzyskać kod awaryjny, trzeba wpierw zalogować się na swoje konto ubi co jest śmieszne bo podczas logowania prosi o kod z aplikacji!!!

Jak mam teraz odzyskać dostęp do konta? Zależy mi bardzo na tym koncie, ponieważ mam tam kilka gier w które chciałbym pograć we święta.

Proszę o kontakt wyłącznie elektronicznie, nigdzie nie będę dzwonił. Proszę o przesłanie na adres e-mail odnośnik, który pozwoli wyłączyć mi te cholerne zabezpieczenie i zalogować się na swoje konto. Bo już mnie szlak z tym trafia, tak jakby cały ten Wasz mechanizm nie mógł po prostu zweryfikować mnie za pomocą numeru telefonu na przykład tak jak to jest na innych platformach.

Ubi-Lilpwnd
12-11-2017, 10:32 AM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Kosiarz.
12-11-2017, 11:32 AM
Mogę prosić o kontakt mailowy do działu pomocy albo o naprowadzenie gdzie mam napisać dokładnie bo przebieram pośród jakichś nie związanych z moim problemem kategorii.

Ubi-Lilpwnd
12-11-2017, 11:54 AM
Witaj,

https://support.ubi.com/pl-pl/Cases/new?platform=29&game=50003&category=1&hidefields=c,p,g

Wybierz rodzaj problemu -> tam możesz wybrać odpowiednią kategorię.

Kosiarz.
12-11-2017, 02:27 PM
Nie no to są jakieś za przeproszeniem jaja. Nie ważne co tam wybiorę i tak każe mi dzwonić do Warszawy a ja nie chcę nigdzie dzwonić bo płacić za to nie będę. Kodów awaryjnych też pobrać nie mogę bo wyskakuje jakaś nieznana mi dziwna strona na której dane do logowania do konta ubi nie pasują. Dodatkowo cały czas prosi o podanie kodu z GA, które nie pasują. Wnoszę więc o zresetowanie konta w takim razie bez utraty tam danych. Adres email na które jest zarejestrowane konto o nazwie jak na forum: Zróbcie coś z tym bo mnie szlak jasny trafią z tym dziwnym zabezpieczeniem. I wtedy dziękuję za pomoc.

Ubi-Lilpwnd
12-11-2017, 02:46 PM
Witam,

Forum nie jest obsługiwane przez obsługę techniczną. Nie jestem w stanie pomóc Ci z tym problemem, ponieważ nie jestem osobą z obługi klienta... Podałam Ci w jaki sposób możesz skontaktować się z osobami, które zajmują się problemami weryfikacji dwustopniowej.

Kosiarz.
12-11-2017, 03:21 PM
No to dziwnie ta pomoc działa bo w linku który otrzymałem od Ciebie mogę sobie jedynie wybierać pośród kategorii jaki jest mój problem i czytać sobie te bajki napisane przez ubi "co trzeba zrobić aby rozwiązać to i tamto" które w niczym mi nie pomagają bo odnośniki zawarte w tej ich "pomocy" odwołują się do zalogowania się na konto, które nie przejdzie bo prosi o kod z GA, ktory nie działa.

Albo ja tego nie ogarniam....

Chce odzyskać dostęp do swojego konta...

...I dalej nie wiem jak !

Ubi-Lilpwnd
12-11-2017, 03:24 PM
Witam,

Podałam numer telefonu pod którym możesz rozwiązać swój problem :)

Kosiarz.
12-11-2017, 06:16 PM
Dziękuję. Problem już został rozwiązany. Dziękuję za pomoc, temat można zamknąć.

Pozdrawiam