PDA

View Full Version : Problem z zalogowaniem się do konta

salcek98xd
12-12-2017, 02:10 PM
Dzisiaj chciałem dodać sobie za darmo AC 4 BF i musiałem się zrejestrować i zalogować do Ubisoftu , podałem ten sam email i teraz nie mogę zalogować się na głowne konto na uplay , gdy wpisuje ten email to loguje mnie na konto na którym jest tylko AC4 i nie wiem co mam zrobić... Jest jakieś rozwiązanie ?

Ubi-Lilpwnd
12-12-2017, 03:22 PM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Oni napewno pomogą rozwiązać problem dotyczący twoich kont :)

Farmer125
12-15-2017, 01:05 PM
witam mam problem z logowaniem dzwoniłem pod nr tel mojego meila nie ma na liście konto pewnie został zmieniony. Wysłałem zdjęcia kodów gier które były na koncie nr zgłoszenia 05581557 czy jest jakiś sposób żebym mógł się coś dowiedzieć co się dzieję

Ubi-Lilpwnd
12-15-2017, 01:46 PM
Witam,

Jedyny sposób to kontakt z obsługą techniczną. Tylko oni mają możliwość zweryfikowania wszystkiego i pomocy jeśli będzie taka potrzeba :)

SCAR93pl
12-19-2017, 08:48 AM
Witam,

Jedyny sposób to kontakt z obsługą techniczną. Tylko oni mają możliwość zweryfikowania wszystkiego i pomocy jeśli będzie taka potrzeba :)

a dałoby się zrobić tak aby produkt dawany w masowym givewayu nie wymagał masowego spamu mailami do obsługi technicznej?
ja mam podobny problem mogę się zalogować wszędzie ale nie do durnej bramki z givewayem
kontaktowałem się już z pseudo-pomocą techniczą ubi, ale nie spieszy im się z rozwiązaniem
dlaczego wasze servery działają jak polityka zagraniczna niemiec? :D