PDA

View Full Version : Assasin's Creed III - skaczący obraz

ming21266
12-12-2017, 04:27 PM
Witam.
Mam oryginalnego Assasin's creeda III z Uplay. Problem jest w tym że nie da się w niego grać... Po wejściu do gry obraz skacze na boki, tekstury migają a postać podczas ruchu "szarpie się" się i nie można nią praktycznie sterować. Błąd najczęściej pojawia się po 2-3 minutach od włączenia rozgrywki, po cutscenkach lub nawet już w głównym menu gry. Z tego co wiem jest to dość powszechny błąd występujący w Assasynach, jednak poprzednie odsłony działały bez zarzutu. Najbardziej irytujące jest to, że próbowałem chyba wszystkich sposobów dostępnych w internecie. Aktualizowałem 3 razy moje sterowniki do karty graficznej, ściągałem program nvidia inspector, odinstalowałem ge force experience, robiłem testy na PhysX, ustawiałem wszystkie możliwe ustawienia graficzne zarówno w grze jak i w plikach, kombinowałem z uruchomieniem jako administrator, kombinowałem w zakładce "zgodność", przeinstalowywałem grę 4 razy, sprawdzałem pliki w uplay, usuwałem wszystkie savy i programy w tle, błąd występuje zarówno na windows 7 jak i windows 10, pisałem do supportu, odpalałem na DirectX 9 (tutaj problem jest jakby "łagodniejszy" ale nadal nici z gry). Nic z tych rzeczy mi nie pomogło i jestem po prostu bezradny. Nie chce mi się kolejny raz pisać do supportu bo dadzą mi pewnie te same metody co ostatnio, które mi nie działają. Jakieś sugestie co można zrobić z tym błędem? Jestem naprawdę uparty i chce po prostu przejść tą grę :)
Mój komputer:
Karta Graficzna: Palit GeForce GTX 750ti
Procesor:AMD A4-6300 APU
RAM: 4GB HyperX ddr3

Ubi-Lilpwnd
12-12-2017, 04:32 PM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Upewnij się, że posiadasz DxDiag oraz msinfo, te dane pomogą obsłudze technicznej szybciej zidentyfikować twój problem :)

ming21266
12-12-2017, 05:24 PM
Nie mogę wysłać zgłoszenia przy próbie wysłania wyświetla się napis: "There was an error processing your request. Please try again later."

ming21266
12-13-2017, 04:55 PM
Jakieś sugestie? Cokolwiek?

Ubi-Lilpwnd
12-13-2017, 05:32 PM
Czy próbowałeś skontaktować się z nimi pod numerem telefonu który podałam?