PDA

View Full Version : Brak połączenia z serwererem nie zaliczanie w aplikacji uplay Wyzwań Assassin's Creed

dawidlp19AC
12-13-2017, 08:22 PM
Witam

W grach Assassin's Creed 2 i Assassin's Creed 2 Brotherhood jest brak połączenia z serwerem bezpośrednio w grze i nie zaliczają się wyzwania w aplikacji UPLAY w Revelations jest już wszystko ok tak samo w najnowszej produkcji Origins wszystko ładnie zaliczyło a robię sobie mały zabójczy maraton i nie wiem co z tym problemem zrobić, poleci mi jakaś dobra dusza jakieś rozwiązanie tego problemu czy po prostu te 2 cześć już są tak leciwe że nikt nie chce się już nimi zajmować.

Pozdrawiam i z góry dzięki za okazaną pomoc

Dawid

E2rdo11
12-13-2017, 09:01 PM
ten sam problem z Black Flag, nie moze sie polączyc z serwerem Ubisoft

dawidlp19AC
12-13-2017, 09:19 PM
instaluje właśnie resztę gier z serii AC przekonam sie jak tam sprawa wygląda

Ubi-Lilpwnd
12-14-2017, 10:10 AM
Witam,

Wszystko powinno normalnie działać i zaliczać wyzwania, ponieważ nie doświadczamy żadnych problemów z serwisami w tym momencie.
Jeśli nadal masz problem skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Możliwe, że problem leży w innym miejscu :(

adamiuk1
12-14-2017, 04:40 PM
Nie wiem jak u innych użytkowników ale u mnie Black Flag jeszcze dwa dni temu śmigał jak trzeba a od wczoraj włącza się tryb ograniczony. Możecie coś poradzić bo już nie mam pomysłów.