PDA

View Full Version : Problem z kredytami

xMarvick97x
05-12-2016, 10:06 PM
Witam,
Zakupiłem ostatnio punkty r6. Dzisiaj chciałem ponownie kupić ale nie mam takiej możliwości. Czy istnieje jakieś ograniczenie dzienne czy można tylko określoną ilość razy kupić punkty?
Z góry dziękuje za pomoc

UBI-Zuzu
05-13-2016, 10:23 AM
Cześć xAtlas97x,

w tej chwili doświadczamy awarii sklepu w Rainbow 6 Siege i dlatego zakup dodatkowej zawartości nie jest możliwy. Najmocniej przepraszamy za utrudnienia.

Zuzu

Quba-kun.HSTeam
05-16-2016, 05:18 PM
Witam,

Również mam problemy z kredytami ale chodzi o to że ich wogóle nie otrzymałem, po kupnie używając kodu PSC.
Czy udało by się odzyskać z powrotem kredytu czy jest to już nie możliwe ?

Pozdrawiam

UBI-Zuzu
05-16-2016, 06:47 PM
Cześć Quba-kun, witaj na forum!

czy mogę dopytać, gdzie dokonywałeś zakupu swoich kredytów? Pytam, ponieważ Uplay Shop nie przyjmuje płatności Pay Safe Card, wobec tego jeśli próbowałeś zakupić je w Uplay Shopie za pomocą tej metody płatności, niewykluczone, że do transakcji w ogóle nie doszło.

Zuzu

Quba-kun.HSTeam
05-17-2016, 06:24 AM
Cześć

dzięki za odpowiedź, jednak chodzi mi o sklep w R6. Podam dokładnie co zrobiłem.Kupiłem PSC za 50 zł, wszedłem w zakładkę sklep, potem wybrałem pakiety walut. Po wybraniu kwoty 42 zł i wpisaniu kodu zostało mi 8 zł na karcie PSC a kredyty nie przyszły. Myślałem że ponowne uruchomienie coś da, niestety nadal zostałem z 30 kredytami a te 1200 które chciałem zakupić nie przyszły. Dodatkowo pech chciał że kupowałem to chyba podczas jakiegoś problemu w sklepie o którym przeczytałem na oficjalnym twitterze R6 i wydaje mi sie, że to mogłoby być problemem.
Czy można je jakoś odzyskać ?

Pozdrawiam Quba

UBI-Zuzu
05-17-2016, 01:35 PM
W takim razie, konieczne skontaktuj się z obsługą sklepu Uplay bądź naszym wsparciem technicznym, które zobaczy, co da się zrobić. Otwórz zgłoszenie na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/) bądź zatelefonuj pod numer: 22 306 00 63.

Zuzu