PDA

View Full Version : "Starting game"

counter_soldier
01-02-2018, 07:15 PM
Witam!

Dokonałem zakupu gry 09.12.2017. Po przegraniu 12 godzin, mam problem z odpaleniem gry. Podczas włączania, wyświetla się komunikat: "There was a problem authenticating the ownership of this product. Please contact customer support if you need help solving this problem."

Proszę o pomoc

Gronek31
01-03-2018, 09:25 AM
Odpalasz Uplay, Gry->R6->Właściwości gry->pliki lokalne-> zweryfikuj pliki.
Ewentualnie coś jest nie tak z kontem, tak jakby się ktoś wkradł na twoje konto albo coś zablokował, tłumacząc komunikat, który ci wyskoczył.

counter_soldier
01-03-2018, 01:02 PM
Cześć Gronek31, dzięki za odpowiedź.
Moje konto Uplay powiązane jest z kontem na Steam. Niestety gra nie jest widoczna na koncie Uplay... Widoczna jest tylko na steamie.
Na steamie zrobiłem: R6->Właściwości->pliki lokalne-> sprawdź spójność plików gry. Niestety nic to nie dało.

Ubi-Lilpwnd
01-03-2018, 01:55 PM
W tym wypadku polecam skontaktować się z obsługą techniczną.
Oni będą w stanie zweryfikować gdzie leży problem :) Możesz to zrobić na stronie https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Innym sposobem może być klucza gry (możesz go znaleźć na Steam - https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4950-EKAM-2644&l=polish) manualnie do Uplay.

counter_soldier
01-03-2018, 03:21 PM
Próbowałem się już wcześniej skontaktować z obsługą techniczną przez stronę. Niestety, na żadne z zapytań nie dostałem odpowiedzi, a status zgłoszeń to: "W TOKU - Pracujemy nad Twoim zgłoszeniem" i tak od 22 grudnia..

Zweryfikowałem spójność plików gry.

""Kliknij na grę w swojej bibliotece. Z menu „Odnośniki” po prawej wybierz „Numer seryjny”. Ta opcja nie jest dostępna dla wszystkich gier Steam, gdyż nie wszystkie gry wymagają numerów seryjnych.''" - Najwyraźniej ta opcja nie jest dostępna dla tej gry, gdyż nie widziałem tam numeru seryjnego.

Gra dalej nie działa.

counter_soldier
01-03-2018, 03:45 PM
Panie Ubi-Lilpwnd, co mam robić dalej? :) Zwrotu pieniędzy też mi nie chcą dać..

Ubi-Lilpwnd
01-03-2018, 03:50 PM
Niestety nie ma możliwości pomóc Ci więcej z tym problemem.
Podałam Ci możliwość kontaktu z obsługą techniczną (jeśli nadaj nie odpisali, jest telefon żeby zadzwonić) i niestety na tym kończą się moje opcje... Ja nie jestem w stanie sprawdzić co jest tutaj problemem i niestety też nie mam takiej wiedzy :(