PDA

View Full Version : Nie moge właczyć gry

siwekpatryk
01-04-2018, 10:46 PM
Powód nie jest dla mnie jasny gdyz nie wyswietla sie zaden komunikat o błedzie, Gre mam tylko na Uplay takze ładuje pokazuje sie okienko łaczenie i synchronizacja i na tym sie konczy okienko sie zamyka i wyswietla sie ponownie Graj. i tak cały czas. Gre zdeinstalowałem zresetowałem komputer zainstalowałem na nowo sciagajac ponownie zainstalowałem a bład jak był tak jest nie moge w ogole uruchomić gry... Ktoś coś takiego miał ? i przepraszam wczesniej wstawiłem post tam gdzie indziej..

Koso1232
04-12-2018, 06:42 PM
1. Proszę odnaleźć plik .exe dla UplayPC (znajduje się on domyślnie w folderze C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher, plik Uplay.exe) a następnie proszę kliknąć na pliku .exe prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Właściwości. Następnie proszę o przejście do zakładki Tryb Zgodności i zaznaczenie opcji 'Uruchom jako administrator'. Proszę kliknąć na Zastosuj i OK.

2. Proszę wyłączyć wszystkie aplikacje z autostartu.

3. Proszę również uruchomić grę przy wyłączonej funkcji nakładki aplikacji Uplay (Overlay). Proszę kliknąć na ikonę z trzema poprzecznymi paskami w lewej górnej części ekranu aplikacji Uplay, i przejść do Ustawień. Należy odznaczyć "Włącz nakładkę wewnątrz gry dla zgodnych gier" i zaakceptować klikając na "Zapisz". Następnie proszę zrestartować klienta Uplay i spróbować uruchomić grę.

4. Proszę o wyłączenie wszystkich nieużywanych w grze urządzeń USB. Pozwoli to wykluczyć ewentualny konflikt.

5. Proszę upewnić się, że podczas uruchomienia żadne dodatkowe oprogramowanie nie próbuje uzyskać dostępu do plików gry. Dotyczy to również programów antywirusowych i dobrze jest dodać poniższą lokalizację do wyjątków programu antywirusowego.

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher

Następnie proszę zweryfikować pliki gry oraz usunąć folder z plikiem konfiguracyjnym gry. W ten sposób zostaną przywrócone jej ustawienia domyślne. Plik można znaleźć w poniższej lokalizacji:

C:\Users\%username%\Documents\My Games\Ghost Recon Wildlands\GRW.ini

Następnie proszę przetestować ponownie grę. Jeśli problem będzie się nadal powtarzał, obawiam się że jedyną możliwością będzie zainstalowanie gry na komputerze spełniającym jej wymagania.